To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Wybór telefonu według konkretnych potrzeb

Lary - Nie Paź 11, 2009 15:07
Temat postu: Wybór telefonu według konkretnych potrzeb
Przedział cenowy telefonu?
~1k

Funkcje, jakie chciałbyś mieć w telefonie?
MP3/radio - nie jestem specjalnie przewrażliwiony na punkcie jakości dźwięku więc wystarczy mi dostateczna jakość jak w popularnych mp3 np. creative'a z niskiej pułki
Aparat - zależy mi na bardzo dobrym aparacie (z uwzględnieniem budżetu) aczkolwiek coś na poziomie n95-2 jako minimum wystarczy
Nagrywanie video - tutaj również zależy mi na bardzo dobrej jakości nagrań
Dotykowy ekran - miło gdyby był rysik (najlepiej chowany w obudowie) w zestawie
Karty pamięci - obsługa 8GB to minimum
WiFi - bardzo ale to bardzo mile widziane
DivX/XviD - możliwość odtwarzania filmów z możliwością wyświetlania napisów (choć to zależy od zewnętrznej aplikacji do odtwarzania filmów)
Klawiatura QWERTY - dosyć ważna dla mnie z racji tego że więcej piszę niż dzwonię

Stan (Nowy/Używany)?
Nowy

Preferowane marki:
Samsung, LG

Nie chcę:
-

Upatrzone modele:
Samsung M8800 Pixon
LG KM900 Arena
LG GC900 Viewty Smart
LG KC910

Uwagi dodatkowe:
Przyjemnie by było gdyby telefon posiadał konkretny system operacyjny (Symbian lub Windows Mobile z racji możliwości poprawy funkcji telefonu pachami i dodatkowymi aplikacjami). GPS byłby miłym dodatkiem choć bez niego dałbym radę. O bluetooth chyba wspominać nie trzeba bo dziś to standard.

Zdaję sobie sprawę że wymagania mam spore i w zakładanym budżecie mogę się nie zmieścić więc proszę podać propozycję mieszczące się w tym budżecie jak i te nie mieszczące się (a nuż kupię coś droższego).

Pozdrawiam

darkgee - Nie Paź 11, 2009 16:11

Jest jeden telefon, który spełnia twoje wymagania oprócz jednego. Samsung Omnia ma wszystko oprócz fizycznej klawiatury (ale jedna z uzytkowniczek- niedobradzidzia- pisała, że ekranowa klawiatura jest bardzo wygodna). Omnia jest bardzo dobrym telefonem i spokojnie go znajdziesz do 1000zł.
Lary - Nie Paź 11, 2009 16:26

Brak fiztcznej klawiatury zupełnie mi nie przeszkadza (jedynie qwerty fizyczna była by atutem).
Jestem byłym użytkownikiem samsunga f480 więc to nie problem.

darkgee - Nie Paź 11, 2009 16:41

W takim razie Omnia bedzie ci jak najbardziej pasować.
ziomiwan - Pon Paź 12, 2009 17:15

Omnia jest naprawo najlepszym telefonem w tej cenie i spełnia Twoje wymagania.
Napewno nie będziesz żałować zakupu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group