To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - Kradzież zdjęć z Lg-możliwe?pomocy!

Annan - Pon Paź 12, 2009 18:07
Temat postu: Kradzież zdjęć z Lg-możliwe?pomocy!
Witam wszystkich.Ostatnio wyładował mi sie telefon a ponieważ byłam w centrum i potrzebowałam tel,oddałam go do ładowania w tzw szczęce z kartami do ładowania i akcesoriami.Pomijam fakt,ze pewnie nie był ładowany oryginalną ładowarką to \znikneło mi pare zdjęć i filmów co najlepsze z moim dzieckiem(przypadek?),zaznaczam ze telefon(Lg Secret)był wyłączony.Czy możliwe jest,ze podczas ładowania zostały skasowane zdjęcia,skradzione?Jesli tak to zgłosić na policje?
bartosz93w - Pon Paź 12, 2009 18:13

A były zapisane na karcie pamieci czy na tele??

Jak na tele to może pamięć telefonu się skasowała. A inne były na karcie i zostały.

Annan - Pon Paź 12, 2009 18:25

dziękuje Ci bardzo za odpowiedź:)a jeszcze takie pytanko czy to było przyczyną,ze telefon został podładowany nieoryginalną ładowarką?jaka była przyczyna?zauważyłam również,ze aparat nie robi zdjęć,tzn wykonuje ale potem ich nie zapisuje?czy to tez jest w ustawieniach?co musze zrobić,oddac do serwisu?
bartosz93w - Pon Paź 12, 2009 18:37

Popatrz w ustawieniach. Tam na pewno jest wybór gdzie zapisać zdjęcia. Ale jeśli to nie pomoże to idź do serwisu.

Możliwe że przez ładowarkę. Ja nigdy nie ładowałem inną ładowarką i nie miałem takich problemów.

Annan - Pon Paź 12, 2009 18:39

dzięki wielkie:)
bartosz93w - Pon Paź 12, 2009 18:49

Nie ma za co.

Jak coś to pytaj.

Pozdro.

ziomiwan - Pon Paź 12, 2009 23:49

Napewno winna nie jest ładowarka. Możliwe, że telefon upadł Tobie lub osobom które ładowały go. Zniknięcie jakiś plików może być spowodowane uszkodzeniem softu, bądź uszkodzeniem elektroniki w telefonie.
Napewno nie stało się to przez ładowarkę, no chyba, że zrobiła zwarcie ale wtedy w ogóle nie działałby.
A czy jesteś na 100% pewna, że miałaś te pliki na telefonie??

A czy w telefonie masz założoną blokadę? Nie mówię o PIN bo to nie problem bo wystarczy włożyć inną kartę sim, choć on chyba i bez karty się uruchomi.

A policja? Nic tu nie zdziała, bo co powiesz? Że zniknęły Ci zdjęcia z telefonu? Nic nie zrobią.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group