To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dyskusja ogólna - Gdzie i czy 3 in 1?

kikiram - Wto Lis 03, 2009 12:06
Temat postu: Gdzie i czy 3 in 1?
Cześć, to mój pierwszy post na forum na ogół tylko sobie czytam, a nie piszę ale mam pytanie, więc stwierdziłam że może w końcu warto napisać :P Właśnie przeprowadziłam się do Warszawy i stoję przed wyborem operatora. Przejrzałam już wiele ofert i na obecną chwilę najsensowniejsze wydają mi się oferty pakietowe, bo i tak i tak muszę założyć sobie oprócz telefonu, internet i tv. Czy możecie mi polecić z własnego doświadczenia coś godnego uwagi?? A może uważacie, że pakiety są nie opłacalne!? I czy to dobry pomysł na pakiet 3in1 czy lepiej 2in1?
ziomiwan - Wto Lis 03, 2009 14:47

W dużych miastach jest to jak najbardziej opłacalne, bo jest w nich konkurencja więc i ceny są niezłe.
Ale może wymień jakie sieci masz do wyboru? Wtedy łatwiej będzie nam przejrzeć oferty poszczególnych dostawców i wybrać najkorzystniejszą.

macias - Wto Lis 03, 2009 19:30

Biorąc 3 usługi można mieć niezłe zniżki, każdy operator ma jakieś promocje, więc moim zdaniem opłaca się w pakiecie. Inna sprawa, że nieuważnie można podpisać papiery na telefon, neta i tv, a płacić jeszcze więcej niż same usługi oddzielnie :neutral: . Ja się tak zrobiłem z Aster, którzy w promocji mieli nieco inny pakiet, ale pan przy którym podpisywałem umowę powiedział, że mogę wybrać inny pakiet telefoniczny, a resztę pozostawić, a ceny będą promocyjne. I rzeczywiście były promocyjne, bo łącznie wyszło więcej (o 10zł opłaty miesięcznej za zmianę usługi "w dół") niż normalnie licząc usługi z osobna. Porażka jakaś :sad: . Warto dokładnie dowiedzieć się wszelkich szczegółów umowy.
Tak samo jak ziomiwan pytam: jakie masz możliwości u siebie?

UsmiechnijSie - Pon Lis 09, 2009 19:40

Chłopaki mają rację. Mogłas przedstawić możliwości lokalnych dostawców usług.
Na dzień dzisiejszy możliwe jest uniknięcie wysokich opłat które mimo wszystko ukryte są u firm oferujących 3 usługi w cenach promocyjnych.
Sam mam tv za 99, telefon za 99 i dzięki temu internet (też około 99 zł) za free u UPC.
Ale przecież nie każdy potrzebuje kanałów w HD, internetu o prędkości 20 mB, i telefonu stacjonarnego (myślę że młodzi raczej nie potrzebują, bo maja komórki w tańszych sieciach MNVO jak mBank).
Internet dziś jest tani w takim PLAYu, a i własnie mBank w najbliższym czasie zaoferuje jakąś ofertę internetu mobilnego :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group