To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Play- czy to najlepsza oferta wśród operatorów ?

fonhalo2 - Nie Gru 27, 2009 20:02

Mixtura podeszła mi dlatego że można zakończyć mix przed końcem umowy wiążącej... cenowo oferta proszę tutaj http://web.playmobile.pl/...anie/index.html
haloxavi - Wto Gru 29, 2009 17:26

Co z tego, skoro to jest zobowiązanie, i tak musisz spłacić tyle samo, a że zrobisz to wcześniej? Inne sieci też dają taką możliwość.
matig89 - Czw Sty 28, 2010 14:00

haloxavi napisał/a:
Co z tego, skoro to jest zobowiązanie, i tak musisz spłacić tyle samo, a że zrobisz to wcześniej? Inne sieci też dają taką możliwość.

no rzeczywiscie daja taka mozliwosc... ale sprobuj porownac ceny jakie inne sieci oferuja w swoich miksach i dowiesz sie dlaczego mixtura bije je na glowe :)

haloxavi - Wto Lut 02, 2010 12:03

Zawsze będę fanem pre-paida i nie zmienię mojego Tak-taka na inna ofertę. Zresztą w TT HOT mam 16 gr za minutę do wszystkich prócz Play po podwójnych doładowań, niższej stawki nikt mi nie zagwarantuje.
Gina - Śro Kwi 07, 2010 16:31

No podwójne doładowania w TT faktycznie sporo obniżają stawkę.
Ja się wystrzegam każdych mixów, mixtur i innych ofert zobowiązujących :)
Co do pytania głównego - nie ma czegoś takiego jak obiektywnie najlepsza oferta. Każdy ma inne potrzeby i każdemu co innego przypasuje wobec tego.

haloxavi - Pią Kwi 09, 2010 12:32

Wciąż do wielu miesięcy to pre-paidy są najtańszą formą korzystania z telefonu komórkowego i wątpię by to się zmieniło. Wystarczy obserwować promocje - darmowe numery, pakiety minut i smsów. Za takie pieniądze nie dostaniemy czegoś takiego w abonamencie.
Gina - Pon Kwi 12, 2010 21:33

W abonamencie na pewno nie. Gdy podpisujesz umowę abonamentową jesteś już na jakiś okres pewnym klientem, prepaidowiec może w każdej chwili odejść :) dlatego dba się o takich i zachęca do pozostawiania w sieci. Do abonamentowca dzwoni się z ofertą raz na jakiś czasu, kiedy kończy mu się umowa :P
ziomiwan - Pon Kwi 12, 2010 23:40

Gina- nie zgodzę się. Jeśli już jesteś abonentem, to operator przeważnie ma Cię głęboko w d***e, a dbać zaczyna dopiero kiedy kończy się umowa.
Gina - Wto Kwi 13, 2010 22:51

Buahahah :D właśnie przecież napisałam dokładnie to samo! Przeczytaj mój powyższy wątek raz jeszcze :)
Rzekomo się nie zgadzając ze mną skróciłeś i sparafrazowałeś w swoim poście to, co napisałam o abonamentowcach. :)

ziomiwan - Śro Kwi 14, 2010 11:16

Cytat:
Gdy podpisujesz umowę abonamentową jesteś już na jakiś okres pewnym klientem, prepaidowiec może w każdej chwili odejść :) dlatego dba się o takich i zachęca do pozostawiania w sieci.

Zmyliło mnie najpierw pisanie o abonamencie, a później o pre paidzie. W takim razie przyznaję się do winy.

Gina - Śro Kwi 14, 2010 22:57

Spoko :-) faktycznie trochę nakręciłam przeskakując z kwiatka na kwiatek, zatem także trochę mea culpa. Cenię sobie ludzi przyznających się do własnej nieuwagi i zwracam honor z nawiązką! :) Ave!
haloxavi - Czw Kwi 15, 2010 11:47

Rzeczywiście kiedy już się podpisze abonament to kolejną fajną ofertę pewnie się usłyszy za jakieś dwa lata przy końcu umowy ;-) Dlatego na abo się nie zdecyduję.
Gina - Czw Kwi 15, 2010 20:28

No ja niestety swego czasu nie pomyślałam w ten sposób i tkwiłam w abonamencie dłuuugie lata. Co więcej, jakoś nie interesowałam się rynkiem, więc jak po x czasie zobaczyłam jakie są oferty na rynku, a ile ja płącę za połączenia po taryfie sprzed 100 lat... to mnie zmierziło ;) Traci ten, kto się takimi rzeczami ne interesuje, ale w zasadzie komfort mienia czegoś w d*** po prostu musi kosztować :)
haloxavi - Czw Kwi 22, 2010 12:42

Ale tak jest zawsze. Ten kto nie interesuje się promocjami w pre-paidach, i jeszcze w dodatku kasuje smsy od operatora ten nie wie o aktualnych promocjach. Ja o nowościach dowiaduje się przede wszystkim z internetu ;-)
Gina - Czw Kwi 22, 2010 15:06

Albo się w ogóle nie dowie jak ma w nosie. Ja notorycznie kasowałam sms'y o promocjach. Po prostu szkoda mi było czasu na poświęcenie temu minuty uwagi :) Czas to pieniądz - w tym wypadku zdecydowanie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group