To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia N95 8GB

RaV23 - Wto Lis 17, 2009 20:42
Temat postu: Nokia N95 8GB
Mam taki problem, a w zasadzie nie problem lecz nie wiem jak zrobić, by przeniesione filmy i przysłane tematy były widoczne w ustawieniach a filmy w odtwarzaczu. Wiem że muzyce robi się po prostu odświeżenie fonoteki, ale jak odświeżyć inne pliki :?: Czy może mi ktoś powiedzieć jak można to zrobić :?:
darkgee - Wto Lis 17, 2009 21:43

Tematy instalujesz jak aplikacje i potem masz je w Ustawienia->Tematy.
Filmy natomiast wrzucasz do folderu Video i potem od razu masz je w Galerii.

RaV23 - Śro Lis 18, 2009 18:48

Co do tematów to mi się one wyświetlają jako plik zip, nie wiem jak to zainstalować.
A wideo mam w pliku którzy był na tym telefonie [ My Videos] i galeria dalej nie może mi tego znaleźć.

darkgee - Czw Lis 19, 2009 18:37

Tematy nie chca ci sie zainstalowac, bo masz je spakowane! rozpakuj jakims programem np. WinRarem i jak otrzymasz plik z rozszerzeniem .sis lub .sisx (np. "kwiatki.sisx"), to dopiero wtedy instalujesz motyw na telefonie.
A co do wideo, to nie wiem, bo na N95 8GB nigdy zadnych filmów nie zrzucałem. Ale u mnie (a tez mam telefon na Symbianie) wrzucasz do folderu "Video" i po prostu otwiera je w Galerii.

RaV23 - Czw Lis 19, 2009 20:22

Z tematami to dzisiaj też doszedłem do wniosku że to po prostu inny format pliku, ale wielkie dzięki. A co do Video to się jeszcze zapytam gościa którzy mi sprzedał tą Nokie. Dzięki Wielkie za pomoc :grin: .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group