To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - nie mogę odczytać smsa

thamaster - Pon Lis 30, 2009 19:52
Temat postu: nie mogę odczytać smsa
Witam,
Mam taki problem z Nokią N70. Dostałem smsa i za nic nie mogę go odczytać. Gdy wchodzę do Skrzynki odbiorczej nie chce mi tam wejść. Tak samo, gdy np. próbuję otworzyć "Wysłane". Dotychczas wszystkie smsy normalnie czytałem i nie miałem tego typu problemów. Nie wiem co teraz zrobić, macie jakieś pomysły?
Dodam, że reset telefonu nie pomaga.

Pozdrawiam

darkgee - Wto Gru 01, 2009 17:25

A próbowałeś wejść na wiadomości przez PC Suite? Jeżeli go nie masz, to ściągnij sobie ze strony Nokii i spróbuj wejść na wiadomości i wyczyścić skrzynkę.
Jezeli to nie pomoże to zostaje tylko hard reset, czyli skasowanie wszystkiego co masz na telefonie. Zrób kopie danych z telefonu przez PC Suite. Upewnij się, że masz naładowana baterie w co najmniej 80%, wyjmij kartę sim i kartę pamięci i nie włączaj telefonu. Następnie naciskasz jednocześnie *, 3 , zieloną słuchawkę i włącznik telefonu. Po tym zabiegu problem powinien zniknąć. Jeżeli tak sie nie stanie, to cos zostało uszkodzone w sofcie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group