To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony stacjonarne, bezprzewodowe, faxy, centrale, sprzęt telekomunikacyjny - Czy jest sposób żeby sprawdzić kto do mnie dzwoni.

Natalia - Wto Maj 30, 2006 16:56
Temat postu: Czy jest sposób żeby sprawdzić kto do mnie dzwoni.
Wita..
Od jakiegoś czasu dostaję anonimowe telefony o każdej poże .Jakiś natręt wydzwania i sie nie odzywa .Mam telefon z identyfikacją ale na wyświetlaczu pokazuje mi PRYWATNY . Czy jest jakieś urządzenie które mi pokarze kto do mnie dzwoni.Jestem ciekawa jak policja i straż identyfikują numery .Proszę o pomoc.

miloszlub - Sob Cze 10, 2006 14:38

Policja i inne instytucje mają poprostu dostęp do takich danych z tytułu prawa.

To że masz telefon z identyfikacja numeru nie oznaza że ktoś sobie go nie zatrzegł, stąd Ci ie nie wyswietla.

PICIA - Pon Cze 12, 2006 12:13
Temat postu: Re: Czy jest sposób żeby sprawdzić kto do mnie dzwoni.
Natalia napisał/a:
Wita..
Od jakiegoś czasu dostaję anonimowe telefony o każdej poże .Jakiś natręt wydzwania i sie nie odzywa .Mam telefon z identyfikacją ale na wyświetlaczu pokazuje mi PRYWATNY . Czy jest jakieś urządzenie które mi pokarze kto do mnie dzwoni.Jestem ciekawa jak policja i straż identyfikują numery .Proszę o pomoc.

niestety nic z tym nie zrobisz chyba ze zablokujesz polaczenia niezidentyfikowane-połaczenia zlośliwe zgłos to do operatora

andrzej_aps - Czw Maj 10, 2007 13:47

W trakcie takiego połączenia użyj kodu funkcji MCID (oznaczania złośliwych połaczeń - o szczegółach dowiedz się u swojego operatora).

Tobie oczywiście to nic nie da bezpośrednio, dopiero po zgłoszeniu na policję tego faktu, operator może wtedy przekazać dane identyfikacyjne takiego połączenia (oczywiście policji).

pzdr

Anonymous - Nie Paź 31, 2010 13:58


Jeżeli ktoś dostaje głuche telefony, lub "sygnałki" z nieznanego lub ukrytego numeru, to o wiele bardziej opłaca się skorzystać z serwisu (tu był sobie link. Admin) l[/URL]

:cool:

ziomiwan - Nie Paź 31, 2010 23:22

Witek- jaja sobie robisz tak? ;)
Taka super firma posiadająca konto email na google mail? Jak ktoś nabierze, to gratuluję rozumu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group