To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - nieudana rejestracja karty sim

mateusz9127 - Sob Gru 12, 2009 13:42
Temat postu: nieudana rejestracja karty sim
Witam.. Mam telefon Nokie 6300.. zakupiłem go w sieci ERA.. teraz przeszedłem na plus.. telefon bez simlocka.. po włożeniu karty sim z plusa wyskakuje że "nie można zarejestrować karty sim".. telefon nie ma zasięgu nie można z niego kożystać.. jak włoże karte sim z innej sieci niż plus telefon normalnie działa.. jak włoże inną karte sim z plusa niż moja tez wyskakuje komunikat że "nie można zarejestrować kart sim".. telefon przestał działac z dnia na dzien (wcześniej normalnie pykał).. kontakowałem sie z ludźmi z plusa nikt nie wie o co chodzi.. dodam że telefon był kiedyś skradziony.. udało mi sie go odzyskać po roku.. był on wtedy zablokowany przez ere.. ale jak go odzyskałem odblokowali mi go i działał.. teraz to mi sie stało i nie wiem co robić.. Ci gamonie z plusa na niczym sie nie znają i nie potrafią mi pomóc.. POMÓŻCIE..
ziomiwan - Sob Gru 12, 2009 16:13

Na pewno nie ma simlocka? Próbowałeś włożyć kartę np. orange?
mateusz9127 - Sob Gru 12, 2009 16:51

tak.. wkładałem karty z orange, ery, vodafone.. wszystko działało normalnie.. wcześniej normalnie tez plus chodził.. teraz sie coś zrypało.. ;/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group