To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Głośnik do nokii n95

jachoooohihihi - Wto Gru 15, 2009 21:46
Temat postu: Głośnik do nokii n95
Siema chce kupić na gwiazdke koledze głośnik (ale nie część telefonu tylko do podłączania tak jak słuchawki) do nokii n95 :) Ile takie coś kosztuje i prosiłbym o nazwe tego :)



Z gory dzieki pzdr. !!!

ziomiwan - Wto Gru 15, 2009 23:36

Nazywa się głośnik do telefonu. Kosztuje w zależności od tego jaki chcesz kupić, tzn. firmy, jakie zasilanie itp. Na allegro możesz poszukać takich rzeczy w akcesoriach.
jachoooohihihi - Śro Gru 16, 2009 11:02

Głośnik do telefonu na allegro to część wymienna :) A mi chodzi o głośnik do podlączania :D
darkgee - Śro Gru 16, 2009 17:23

Prawdę mówiąc, to do N95 nie potrzeba zewnętrznego głośnika. Bo taki jak ja mam (Nokia MD-8) podłączony do N95 nie odbiegał jakością ani głośnością dźwięków od tego, który wydobywał się z wbudowanych głośników. Może w przypadku MD-6 będzie jakaś różnica, ale nie sądzę, aby opłacało inwestować się~ 120zł na zew. głośniczek.
ziomiwan - Śro Gru 16, 2009 22:38

I nie zrozumiałeś co Ci napisałem...
GŁOŚNIK PRZENOŚNY do telefonu znajdziesz na allegro więc to, żadna część wymienna.
A tu masz nawet link.

http://www.allegro.pl/lis...5%82o%C5%9Bniki

Tylko pamiętaj, aby kupić takie które mają zasilanie własne, czyli z własnej baterii. Proponuję coś philipsa bądź sony.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group