To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Samsung Avila, Corby czy LG KS360?

CzarnaAgnesss - Śro Gru 23, 2009 23:00
Temat postu: Samsung Avila, Corby czy LG KS360?
Podobają mi sie 3 telefony i kompletnie nie wiem który wybrać. Samsung Avila, Corby, czy LG KS360? Pomocy! :(
ardsdz - Czw Gru 24, 2009 11:18

1. Avila to dobry wybór dla osób, którym zależy na telefonie z dotykowym wyświetlaczem za w miarę rozsądną cenę, choć aparat ma nieco słaby, to jednak mi się sprawdzał.
2. Nie rozumiem fenomenu jakim jest przeciętny telefonik Corby.
3. LG KS360- wbrew temu co wszyscy piszą wcale tak wolno nie działa, do tego qwerty plus ciekawy wyświetlacz. Czarną łatą tego telefonu jest bardzoi cieniutki aparat.

Jak dla mnie wybór tylko między 1 i 3, zależy czy bardziej potrzebujesz klawiatury, czy starczy ci wyświetlacz.

ziomiwan - Czw Gru 24, 2009 19:09

Oj oj KS360 jest bardzo złym telefonem. Moja kuzynka go ma i już 4x był w serwisie, a to padł slot na karty, a to padła tasiemka, a to wejście na ładowarkę....
Tego telefonu nie polecam.

Z tych wymienionych najlepszym wyborem będzie avila, bo corby jest takim sobie telefonem.

ardsdz - Pią Gru 25, 2009 11:23

Nie wiem, zależy od konkretnego modelu. Ja nie spotkałem się z problemami KS360, ale skoro pojawia się chociaż jedna taka informacja, to także go odradzam.
OKAZJONEOPL - Śro Gru 30, 2009 14:20

Oj tego Lg także mogę odradzic. Ze wsyzystkich pdoanych zdecydowałbym sie na polpularny model samsunga Avile.
uży dotykowy ekran i jak dla mnie aparat też ma dobry,do jakości zdjęc nei mam żanych zastrzeżeń.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group