To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Loteria Orange

mateuszBBB - Czw Gru 31, 2009 14:57
Temat postu: Loteria Orange
Czesc, orange ma do rozdania 104 nowe bmw. Bedziecie grac? Trzeba jednak byc abonentem orange'a, obojetnie w jakiej formie (internet, telefon).
haloxavi - Pon Sty 04, 2010 13:29

Czy to kolejna akcja z cyklu wyślij jednego smsa, a dostaniesz 100 kolejnych reklamowych? :roll:
mateuszBBB - Czw Sty 07, 2010 13:52

:) mniej wiecej. choc mnie podobno te smsmy mozna wylaczyc. mnie uderzyla tutaj szczegolnie roznica pomiedzy ta loteria a loteriami innych operatorow, gdzie wlasciwie byly to licytacje.
ziomiwan - Czw Sty 07, 2010 20:31

mateuszBBB- więc uświadom nas na czym konkretnie polega ta loteria, jeśli nie na wysyłaniu smsów które to są losami w loterii ;) .
mateuszBBB - Pią Sty 08, 2010 12:00

No, polega na wyslaniu smsow owszem, ale roznica o ktorej ja mowilem, dotyczy faktu, ze u innych wygrywal ten, kto mial najwiecej losow, a tutaj po prostu kupuje sie szanse na zwyciestwo i mozna wygrac wysylajac nawet 1 los (fakt, ze szczescie trzeba miec wielkie).

Hmm... jak przejrzalem regulamin, to mozna jeszcze dostac losy za aktywacje uslug u pomaranczowych (abo, karta, internet stacjonarny).

ziomiwan - Pią Sty 08, 2010 22:23

mateuszBBB- cóż Ty wymyślasz??... Z tego co piszesz to wszystko jest tak samo...
Kupujesz los, a im więcej masz losów tym większą masz możliwość wygranej...
Eeeh.. Naprawdę proponuję Ci skończyć zachwalanie orange, bo pod żadnym względem nie da się o nich powiedzieć, że są lepsi...

mateuszBBB - Pon Sty 11, 2010 12:31

ziomiwan, powtarzam opinie z internetu. i nie zachwalam, staram sie obiektywnie spojrzec. moze wyostrze o co mi chodzi - w orange jest loteria, tzn. ze nawet jak kupisz jeden los masz szanse na wygrana (znikoma, ale jest). nic wiecej, nie chcialem sugerowac, powtarzam co przeczytalem.
ziomiwan - Pon Sty 11, 2010 15:23

Tak samo było w każdej innej sieci. Za jeden los miałeś szansę na wygraną, jeśli kupiłeś ich więcej miałeś większą szansę na wygranie samochodu...
Więc co w tym lepszego, bo nadal nie rozumiem?

mateuszBBB - Wto Sty 12, 2010 15:40

hmm... sprawdzilem i chyba rzeczywiscie procedury sa podobne. Choc w plusie bylo zabezpieczenie, ze jeden gracz moze wygracv tylko 1 raz w danej kategorii, tutaj, ze moze wygrac jeszcze raz. Ale tak czy owak przyznaje, ze sam mechanizm loterii jest podobny. Prawdopodobienstwo, wiadomo, magia liczb, im wiecej losow tym wieksza szansa, liczb nikt nie oszuka.
ziomiwan - Wto Sty 12, 2010 21:20

W jednej kategorii, a do wygrania była kasa, samochody i mieszkania. Więc sam pomyśl.
haloxavi - Śro Sty 13, 2010 10:46

Tylko, że w tej loterii za tego jednego smsa premium otrzymuje się 1 los, a za przedłużenie abonamentu 1000 losów ;-) Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia i wielkich wygranych, wysyłajcie jak najwięcej smsów ;-)
mateuszBBB - Śro Sty 13, 2010 15:20

ziomiwan: no w jednej kategorii, niestety wygladalo to jak wygladalo. Na wszystkie takie loterie ludzie narzekaja. A mnie zastanawia jaka jest roznica pomiedzy takim przedsiewzieciem a np. lotkiem? Niby tylko liczby.

haloxavi: ja to zrozumialem tak, ze te 1000 losow za abonament jest jednorazowych, natomiast te premiumy moga byc wielokrotnego uzytku.

haloxavi - Śro Sty 20, 2010 11:42

hmmm... no ale tak czy siak ten kto ma 1000 losów ma 1000 razy większe szanse na zwycięstwo prawda? Aby mu dorównać grubo trzeba wysłać tych smsów.
mateuszBBB - Czw Sty 21, 2010 16:17

Tak, w jednym losowaniu na pewno. Mnie chodzi o to, ze jak wezmie sie udzial w kilku losowaniach, to jakos ta sznasa sei kumuluje.
ziomiwan - Czw Sty 21, 2010 20:56

mateuszBBB- nadal nie wytłumaczyłeś w jaki sposób ta loteria jest niby lepsza od loterii innych operatorów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group