To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - N96 vs s8000

fresh17 - Pon Sty 04, 2010 19:57
Temat postu: N96 vs s8000
Witam mam problem... Otóż muszę zmienic telefon, przeglądałem wiele tematów i oczywiście allegro bo cena też ma dla mnie znaczenie (chciałem tak do 1000 zł). Podzieliłem komórki na 2 kategorie dotykowe i zwykłe. Ze zwykłych najbardziej pasuje mi Nokia N96, a z dotykowych Samsung S8000 Jet... i tu jest problem, który wybrac bo różnie ludzie odnoszą się zarówno do zwykłych jak i dotykowych...

Zależy mi na:
1. pisaniu sms-ów (oj duzo ale bardzo dużo pisze ;p)
2. serfowaniu po internecie i łatwym wpisywaniem linków w przeglądarce ;p
3. gpsie
4. wifi
5. dobrym odtwarzaczu mp3
6. lepszym ekranie do oglądania filmów (tu zdecydowanie s8000 wygrywa)
7. aparacie
8. i co najważniejsze dla mnie na łatwym i szybkim ściąganiu z internetu podczas sprawdzianów

Proszę pomóżcie... Dzięki

ziomiwan - Pon Sty 04, 2010 21:37

Jeśli chodzi o internet to najlepszy będzie dotykowy telefon, bo ma większy wyświetlacz i łatwiejsze wybieranie stron.
Ale ja bardziej stawiałbym na Samsunga I7500 Galaxy który jest w podobnej cenie, a ma na pokładzie Androida czyli daje Ci większe możliwości jeśli chodzi o aplikacje i internet, do którego jest niemal stworzony.

Smsy po przyzwyczajeniu się do dotyku będzie Ci się pisało wygodnie i szybko. Ale naprawdę lepszy od S8000 Jet będzie Galaxy.

darkgee - Wto Sty 05, 2010 17:29

ziomiwan, ale w Galaxy jest beznadziejny odtwarzacz i taka średnia jakość muzyki. Bardziej właśnie poleciłbym S8000. Jet ma bardzo fajnie zrobiony odtwarzacz i lepszą jakość dźwięku.
ziomiwan - Śro Sty 06, 2010 00:15

Ale zawsze możesz znaleźć sobie inny odtwarzacz mp3 z korektorem dźwięku.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group