To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Kopiowanie zdjęć z MMS - model 7220

jerzyk - Śro Sty 06, 2010 13:26
Temat postu: Kopiowanie zdjęć z MMS - model 7220
Witam,
dostałem fotke SMSem, zapisałem ja w utworzonym katalogu i... nie mogę przerzucić jej do kompa. program Samsung studio widzi tylko katalogi z aparatu. Co trzeba zrobic z tym zdjeciem żeby przerzucić je do katalogu zdjęć (albo inny sposób aby można było je zgrać do kompa)?

ziomiwan - Śro Sty 06, 2010 14:21

Jeżeli masz to zdjęcie zapisane w pamięci telefonu bądź na karcie pamięci to Samsung PC studio na pewno daje możliwość skopiowania czy przeniesienia go na PC.
jerzyk - Śro Sty 06, 2010 15:15

Niestety nie... Program daje mozliwośc tylko w przyp. zdjęc w katalogu "My photos". Zdjęcie zapisałem w utworzonym katalogu (bo tylko taka była opcja) ale tego katalogu program nie widzi.
ziomiwan - Śro Sty 06, 2010 16:25

Więc nie zapisałeś tego w pamięci telefonu widzialnej dla PC Studio tylko stworzyłeś katalog do przechowywania mms/sms.

Otwórz go, wybierz tego mmsa i w opcjach znajdziesz napewno coś jak "zapisz obiekt" albo coś w tym stylu.

darkgee - Śro Sty 06, 2010 17:20

A spróbuj dać coś takiego jak "pamięć masowa", jeżeli zapisałeś zdjęcie na karcie pamięci.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group