To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - nokia czy samsung

gosik123 - Nie Sty 24, 2010 13:25

na allegro też lekko przewyższa moje środki :(
ziomiwan - Nie Sty 24, 2010 14:07

http://allegro.pl/item892...z_simlocka.html za 700zł masz Jet NOWY
gosik123 - Nie Sty 24, 2010 15:39

no ok ale ten sprzedający jakiś nie obiecujący jest...
darkgee - Nie Sty 24, 2010 16:57

Tutaj masz model ze skupu:
http://allegro.pl/item895..._bdb_sklep.html

ardsdz - Nie Sty 24, 2010 17:26

A ja tam biorę Omnię Lite(mam nadzieję, że jutro do mnie przyjedzie...), ale mi telefon potrzebny jest głównie do pracy więc potrzebuję czegoś funkcjonalnego z tworzeniem grafiki. Tobie polecam również jak koledzy Jeta. Fajny telefonik. Arena też by Ci się spodobała napewno, miałem przez miesiąc i byłem zachwycony jej możliwościami, ale to wciąż zamknięty systemik LG. No ale jak komuś nie zależy na firmowym OS to telefonik pierwsza klasa. Samsung i LG to moim faworyci.
Za HTC nie przepadam niestety...

ziomiwan - Nie Sty 24, 2010 18:47

A co Cie w nim nie przekonuje? Ma chłopak same pozytywy, zdjęcia real foto są, więc w czym problem? Kupuję już kilka lat na allegro i potrafię rozróżnić kiedy coś jest nie tak.
gosik123 - Nie Sty 24, 2010 21:09

tylko że jakoś ma mało komentarzy od kupujących...
darkgee, dziękuję za linka :)
zastanowie sie jeszcze ;)

ziomiwan - Nie Sty 24, 2010 21:41

Z dnia na dzień nie można mieć tysiąca komentarzy... A gdyby każdy patrzał na to jak Ty to żaden nowy allegrowicz nie dorobiły się nawet 100komentarzy...
gosik123 - Pon Sty 25, 2010 11:18

ahh dobra ;) i tak jest już sprzedany :neutral:




niestety wczoraj pewna część mojego funduszu została ,,skrócona,, - urodziny chrześnicy... :wink:
teraz mam ograniczenie do 650... :mad: :sad:


ziomiwan, dziękuję za dobre chęci :wink: darkgee, tobie też :wink:

ziomiwan - Pon Sty 25, 2010 13:21

Warn za pisanie posta pod postem i to nie pierwszy raz.

A w tej cenie, avila albo LG GT500.

gosik123 - Wto Sty 26, 2010 12:36

ziomiwan przecież nie piszę posta pod postem. tylko jeden,jedyny,ostatni raz ;) a jeśli chodzi o to że odpisuję. to przepraszam ale chce ,,być na bieżąco,,. pan wybaczy ...

rozważam avilę .

ardsdz - Wto Sty 26, 2010 13:11

Avila-dobry wybór. Nasz forumowy telefon niezawodny w tej klasie :grin:
Zwykle jest sporo złych komentarzy na telefony z dotykowym wyświetlaczem, a na ten same pozytywy.

gosik123 - Wto Sty 26, 2010 18:46

za tydzień sobie go kupuję :)
tylko mam do was sprawę.... Słyszałam że jest menu w nowszej i starszej wersji. jak to rozróżnić przy wyborze telefonu i jak by co to jak to menu zmienić na nowsze?


a ty ardsdz już masz tą omnie ? :)

darkgee - Wto Sty 26, 2010 18:50

Menu zależy od softu. Jeden jest z dwoma zakładkami (gdzie w jednej masz różne aplikacje, a druga to zwykłe menu), a w drugiej masz samo menu. W sumie wielkiej różnicy nie ma, ale gdybyś miał bez zakładek, a zależałoby ci na tym, to wystarczy tylko doinstalować odpowiedni soft.
ziomiwan - Wto Sty 26, 2010 19:56

Softy różnią się od siebie m.in. blokadą javy tj, blokadą instalacji gier i aplikacji java, zakładkami w menu, bo jedne mają jedną, inne dwie, a inne trzy. No i jeszcze w innych na głównym pulpicie masz 4 ikonki na samym dole, a w pozostałych po 3.
Różnią się też szybkością działania.
Ale przy kupnie większego wpływu na soft nie będziesz miała.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group