To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - nokia x3 czy samsung avila

olkab2 - Czw Sty 28, 2010 08:37
Temat postu: nokia x3 czy samsung avila
doradźcie co wybrać? nie jestem wymagającym użytkownikiem, zależy mi na długo trzymającej baterii i dobrym odtwarzaczu muzyki. Boję się trochę dotykowej kawiatury w Avili...
ardsdz - Czw Sty 28, 2010 14:31

No, jakość muzyki i bateria będzie lepsza w Nokii, ale nie na tyle żeby jakoś szczególnie zepchnąć na bok Avilę. Avila to dobry telefon, co zapewne ktoś potwierdzi :wink: , po parodniowym przyzwyczajeniu się do dotyku będzie naprawdę miło. Nie przekonuje mnie jakoś ta Nokia, ale też specjalnie nie odrzuca, nie mniej jednak do Samsunga mam zaufanie.
olkab2 - Czw Sty 28, 2010 16:26

dzięki za odp, jak na razie bardziej skłaniam się w stronę avili, może ktoś jeszcze się wypowie
darkgee - Czw Sty 28, 2010 17:04

W sumie są porównywalne, ale Avilka jest lepsza. Podobna jakość dźwięku, gabaryty i w sumie podobne funkcje. Klawiatura w Avili jest bardzo fajna i zupełnie nie musisz się obawiać o to, że jest dotykowa.
Jednak w X3 masz wejście na normalne słuchawki, a jeżeli chcesz słuchać muzyki, to właśnie X3 byłaby dobrym wyborem.

ziomiwan - Czw Sty 28, 2010 21:06

Długo trzymająca bateria to chyba tylko w avili, bo wytrzymuje spokojnie 7dni przy naprawdę intensywnym użytkowaniu. Jakość dźwięku jest świetna. A brak wejścia jack w niczym nie przeszkadza. Wystarczą jedynie słuchawki samsunga za 14zł z przejściówką na jack-a i wszystkie inne słuchawki możesz podłączyć, ale te za 14zł mają naprawdę super jakość dźwięku.
olkab2 - Pią Sty 29, 2010 09:12

Dzięki za odpowiedzi, zdecydowałam się na Avilę
damianos14 - Nie Lut 07, 2010 18:42

jezeli nie chcesz sie zanudzic na smierc polecam Nokie, sam mam samsunga avile i wiem ze nie oferuje on niczego nadzwyczajnego oprocz dotykowego ekranu, czujnika ruchu oraz dlugo trzymajacej bateri (mi wytrzymuje spokojnie 7 dni) no ale jak juz wczesniej wspomnialem jest to nudny telefon, pozdrawiam
ziomiwan - Nie Lut 07, 2010 19:30

Nokia za to jest świetna ;) .
damianos14 - Pon Lut 08, 2010 11:06

tez tak mysle, pytanie do uzytkownikow: mozecie mi doradzic jaki wybrac tel majac do wydania okolo 900zl? chodzi mi glownie o duzo bajerow takich jak gry, rozne ciekawe aplikacje no i oczywiscie dobry aparat nie taki jak w avili bo tam to porazka jest z gory dzieki ;) a i najlepiej z wifi
ziomiwan - Pon Lut 08, 2010 12:26

damianos14- to był sarkazm ;)
damianos14 - Pon Lut 08, 2010 14:46

nie no napewno jest lepsza od avili, moim zdaniem
ardsdz - Pon Lut 08, 2010 15:56

Hehe... lepsza? A Avila nudna? Ech... ale ja jako Goth też jestem nudny więc mi to nie przeszkadza :razz:
Do 900zł? Dobry aparat i bajery, ale bez OS to Pixon, albo SE c905. Ale za tą cenę dostaniesz też "bajerancką" Omnię hehe...

damianos14 - Pon Lut 08, 2010 19:42

bawiles sie kiedys avila? ja mam ja juz prawie 3 miesiace i wiem ze jest nudna, telefon poprostu nie oferuje nic nadzwyczajnego zaluje zakupu i dlatego chce go wymienicjedyne co mi sie w nim podoba to to ze jest bardzo czuly na dotyk i dlugo bateria trzyma a tak to jest poprostu zwyczajny telefon z dotykowym... :/
ziomiwan - Pon Lut 08, 2010 22:48

Ja nie bawiłem się, ale używałem jej przez jakieś 6miesięcy i nie była wcale nudna.
Możliwość instalacji gier, aplikacji, oglądania filmów, akcelerometr, świetna jakość muzyki (ale nie przy fabrycznych słuchawkach), piękne kolory, dobrze leży w ręku, świetnie się obsługuje, dużo opcji.

damianos14 - Pon Lut 08, 2010 23:31

nie no sorki z tym sie nie zgodze, ma mozliwosc instalacji gier ale co z tego? co to za gry na ktorych trzeba sie meczyc konsola, jest b malo gier dotykowych a akcelerometr prawie do niczego sie nie przydaje i tak jak na koncu wymieniles duzo opcji, wymien mi je. masz na mysli kalkulator? stoper? budzik? widzety? bo po za tym to chyba nic ciekawszego nie ma ten telefon gdyby mial wifi to moze bylby atrakcyjniejszy a tak?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group