To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 2700 classic

Kochanek - Czw Sty 28, 2010 18:11
Temat postu: Nokia 2700 classic
Witam. Posiadam Nokie 2700 classic, oraz dokupiony do niej kabel Ca-101. Na początku USB nie chciało w ogóle mi się połączyc z kompem, wyskakiwał napis po podlaczeniu ,,Host nie odpowiada''. Oddałem Nokie do serwisu, pozmieniali jakies oprogramowania. Dalej wyskakiwał napis ,,Host nie odpowiada'' lecz komórka łączyła się z komputerem. Poprzez PC Suite lub Magazyn Danych. I właśnie... raz to działa raz nie. Od kilku dni nie mogę podłączyć, nie wykrywa mi komórki, kabla itp w komputerze. Instaluje PC Suite nowa, stara wersje. Podłączam komórkę do komputera, dalej wyskakuje Host nie odpowiada, lecz owszem moge wybrać PC SUite, Magazyn Danych albo Drukowanie i multimedia. Lecz jak karze wyszukać w programie PC Suite, i zainstalować to wyskakuje ze coś jest nie tak, żebym podlaczył jeszcze raz kabel itp.

Nie wiem juz co mam robic. Wczesniej kilka razy sie podlaczylo, zainstalowało mi Nokie 2700 classic, jakieś tam sterowniki Obex cos tam, i dzialalo , kilka razy moglem podłączyć komórkę. A teraz to juz w ogole...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group