To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sieci, serwery, hosting, kolokacja, konta www, konta email - Hosting w K2 ?

fonhalo2 - Pią Lut 05, 2010 10:02
Temat postu: Hosting w K2 ?
Nie wiedziałem że K2 internet ma opcję hostingu korzystał z niej ktoś ? A może jakiś inny polecicie ? Zastanawiam się nad postawieniem własnej stronki i chyba będę musiał się rozejrzeć ;)
ziomiwan - Pią Lut 05, 2010 11:49

Pierwszy raz słyszę o K2. A tym bardziej nigdy z niczego od nich nie korzystałem.
Ale teraz niemal każdy dostawca internetu daje Ci możliwość hostingu, a Ci mniejsi z całą pewnością.
Ja do swojego neta dostałem konto FTP 5GB, co umożliwia hosting stron.

fonhalo2 - Sob Lut 06, 2010 11:15

Hymm no nieźle nieźle a polecasz coś ? z czego korzystasz tak w ogóle ?
ziomiwan - Sob Lut 06, 2010 17:43

Ja korzystam z internetu dostępnego tylko w gminie Słupsk/Kobylnica, więc to raczej Cię nie ratuje.
fonhalo2 - Pon Lut 08, 2010 11:16

Ja mówię o hostingu stron internetowych / serwisów a nie do dostępu do internetu w gospodarstwie domowym :P
ziomiwan - Pon Lut 08, 2010 12:31

Nie wiedziałem że K2 internet ma opcję hostingu korzystał z niej ktoś ? A może jakiś inny polecicie ? Zastanawiam się nad postawieniem własnej stronki i chyba będę musiał się rozejrzeć ;)

Jak sam napisałeś K2 jest to firma która specjalizuje się w dostępie do interntu, tak więc idąc tym tokiem myślenia uznałem, że chodzi Ci o dostawcę łącza który świadczy również usługę hostingu stron...

fonhalo2 - Wto Lut 09, 2010 20:37

Nie nie chodzi mi o hosting u nich, jakie hostingi jeszcze znacie ?
ziomiwan - Wto Lut 09, 2010 20:45

http://www.google.pl/#hl=...804a89cea128776
fonhalo2 - Sob Lut 13, 2010 12:19

Link z google to wiesz.... ehh ale cóż :]
ziomiwan - Sob Lut 13, 2010 21:59

A co Ci w nim nie odpowiada?
Możesz wybrać idealny dla Ciebie hosting.

nazwa.pl
home.pl

Najpopularniejsze chyba.

haloxavi - Pią Lut 26, 2010 11:36

K2 kojarzy mi się z wysokimi cenami i jaką agencją tworzącą strony internetowe.
fonhalo2 - Pon Mar 01, 2010 21:01

Hymm ceny mają dopasowane do klienta więc ciężko coś o nich powiedzieć, jako takiego cennika ogólnego nie ma z tego co wiem. A czy strony robią hymm jak mają hosting to pewnie znajdzie się i ktoś od tego. A skąd wiesz że u nich jest tak drogo ? :P
muminek15 - Pon Gru 03, 2012 15:01

Zawsze i wszędzie www.2hi.pl ! - jak dla mnie jedna z lepszych firm na rynku, a krozystałem i korzystam z kilku
ulabrzydula - Pią Kwi 22, 2022 19:59

K2 nie testowałam, ale bardzo fajnie spisuje mi się hosting od Forpsi - pakiet Easy - 12zł za rok i całkiem fajne parametry :) w razie potrzeba można przejść na wyższy pakiet :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group