To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon?

bodziudan3 - Pią Sie 06, 2010 13:24

ardsdz napisał/a:
bodziudan3, eee... jaka Nokia, szefie??? Chyba chodzi o HTC, nie?

Matee, nie, nic innego Ci proponować nie będę :wink: HTC, czy SE? Ja wolę HTC głównie przez jego parametry i system-to telefon wielozadaniowy i powiem, że kiedy przymierzał się będę do kolejnej zmiany, to Touch PRO, a może nawet PRO 2 będzie moim faworytem.
Co do SE mam mieszane uczucia. Z testów wynika, że to dobry telefon z internetowym systemem(jeśli dać Androidowi szanę, to z pewnością się rozwinie). Z drugiej strony, to są lepsze telefony z Symbianem od X10 firmy HTC chociażby, które też na swoim pokładzie mają Androida(HTC Dream, czy Dream 2 itp.)

Moja opinia? Wolę HTC Touch PRO, ponieważ testowałem go kilka razy i jest to chyba mój ulubiony telefon poza Omnią II i iPhonem.


był post o nokii e72 i xperii ale najwyrazniej został usuniety, byc może juz rozwizał swoj problem i dlatego.

ardsdz - Pią Sie 06, 2010 13:39

bodziudan3, a to co innego...


Ej, a widzieliście chociaż jaką gafę trzasnąłem przy SE X10??? Że ma Symbiana? Ha! Ja bym zaraz zgnoił kogoś, kto tak napisał, a tu chyba nikt nie zauważył :mrgreen: :lol: Albo jesteście tacy wyrozumiali, thx.

ziomiwan - Nie Sie 08, 2010 23:10

Wszelkie pytania odnośnie wyboru nowego telefonu proszę kierować w temacie

Kod:
http://forum.halohalo.pl/viewtopic.php?t=3485



Ten zamykamy ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group