To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Komunikatory - Gadu-Gadu, Skype, Tlen, ICQ i inne... - KOMUNIKATORY NA KOMORE

hagen - Sob Lut 13, 2010 11:32
Temat postu: KOMUNIKATORY NA KOMORE
Moje pytanie wyoze wydawac sie nieco dziwne ale jestem ciekawy czy jest jakas wersja skypa na telefon komorkowy jak rowniez czy sa dostepne na komore wersje; imesh-a i ipla. Dziekuje za odpowiedz
haloxavi - Wto Lut 16, 2010 11:49

He... wersja skype na komórkę? To by było dosyć dziwne, szczególnie,, że rozmowy z komórki na komórkę są tańsze niż internet, nawet międzynarodowe taniej wyjdą.
hagen - Wto Lut 16, 2010 15:50

Dziekuje za odpowiedz !
Jednak widze ze w malo precyzyjny sposob zadalem pytanie; mam telefon z zainstalowanym systemem Windows Mobile i moze to zmieni nieco sens mojego pytania o mozliwosc zainstalowania w telefonie np. skypa, imesha, ipla...? Dziekuje za odpowiedz.

darkgee - Wto Lut 16, 2010 17:17

Skype jest na 100%. Imesh i Ipla raczej wątpię, aby były. Ale pamiętaj, że korzystanie ze Skype'a opłaca się wyłącznie, gdy jesteś w zasięgu WiFi.
hagen - Wto Lut 16, 2010 22:22

Ok pojawilo sie swiatelko w tunelu.
Tak wiec mam kolejne pytanie; gdzie moge go znalezc (skypa)?
Oczywiscie dziekuje za podpowiedz!

ziomiwan - Wto Lut 16, 2010 23:46

W internecie. www.google.pl
hagen - Śro Lut 17, 2010 12:05

ziomiwan napisał/a:
W internecie. www.google.pl

i ty jestes "spec" - kretynie


//ziomiwan- przywrócono wersję oryginalną postu.

darkgee - Śro Lut 17, 2010 18:20

hagen, na prawdę wystarczyło tylko wstukać to w Google. Proszę co mi się ukazało po wpisaniu "skype windows mobile":
Kod:
http://www.skype.com/intl/pl/download/skype/windowsmobile/

hagen - Śro Lut 17, 2010 21:58

darkgee napisał/a:
hagen, na prawdę wystarczyło tylko wstukać to w Google. Proszę co mi się ukazało po wpisaniu "skype windows mobile":
Kod:
http://www.skype.com/intl/pl/download/skype/windowsmobile/


Dziekuje! Dziala!
Chociaz widze odrobine zlosliwosci w formie odpowiedzi! Forum jest po to by szukac odpowiedzi na interesujace nas pytania . Pozdrawiam.

fajna31 - Pią Lut 19, 2010 10:32

a oprucz tego skype moze jest jakis duzo wyszukiwaalm ale cieko cos znalesc mam samsunga aville pozdrawiam
ardsdz - Pią Lut 19, 2010 12:38

Nie widzę problemu ze znalezieniem Skype'a w internecie. Nie wiem, czy Wy jesteście aż tak leniwi, że chcecie mieć wszystko podane jak na tacy, czy męczy Was przeglądanie więcej niż 10 stron w przeglądarce?
darkgee - Pią Lut 19, 2010 18:05

fajna31, na Avilę nie ma sensu instalować Skype'a, bo ona i tak nie posiada WiFi.
ardsdz - Sob Lut 20, 2010 12:00

Jak ktoś ma za dużo kasy to nie ma problemu darkgee, hehe...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group