To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung Wave S8500

ziomiwan - Pon Lut 15, 2010 14:53
Temat postu: Samsung Wave S8500
No i doczekaliśmy się!!
Samsung w końcu zaprezentował długo oczekiwany system Bada w swoim telefonie.
O samym systemie dowiemy się niebawem więcej, ale teraz czas poznać Samsunga Wave.

A jest o czym mówić!
Samsung Wave S8500 ma na swoim pokładzie procesor o taktowaniu 1GHZ, dzięki czemu jest demonem szybkości w połączeniu z systemem Bada, wyświetlacz również jest całkowicie nowy bo jest to druga generacja ekranów AMOLED, a nazywa się Super AMOLED, a wyświetlacz ten zapewnia najwyższą jakość obrazu i większą wygodę użytkownika. Warto wspomnieć, że wspomniany wyświetlacz jest zbudowany w technologii pojemnościowej.
Rozdzielczość ekranu wynosi aż 480 x 800 pikseli WVGA oraz, stosowaną dotychczas w ekranach Samsung LCD TV oraz LED TV, technologię mDNIe, a wielkość wyświetlacza to 3,3''.
Warto wspomnieć, też że telefon ten daje nam możliwość nagrywania i odtwarzania filmów w jakości HD (720p) do tego dodać trzeba wirtualny dźwięk przestrzenny 5.1 .

Myślicie, że to już koniec nowości w świecie telefonów komórkowych?? Nic bardziej mylnego! Samsung znów wyprzedza swoich konkurentów wprowadzając jako pierwszy na świecie telefon wyposażony w technologię Bluetooth 3.0 oraz WiFi 802.11n.

Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów telefonów komórkowych, a w zasadzie kombajnów multimedialnych.


Filmik o samsungu Wave S8500 tutaj: http://www.youtube.com/wa...player_embedded

ardsdz - Wto Lut 16, 2010 14:52

Tylko cena jakoś psuje mi dobry humor po przeczytaniu i obejrzeniu recenzji...
Mam nadzieję, że mi chociaż przez te 2 dni przetestować go dadzą.

ziomiwan - Wto Lut 16, 2010 18:49

No cena na pewno wysoka.. I pewnie przez dość długi okres czasu będzie się utrzymywać na takim poziomie, ale miejmy nadzieje, że wyjdą nieco uboższe wersje z systemem bada który wygląda wyśmienicie.
Sam też chętnie bym go przetestował ;) .

blondi - Śro Maj 19, 2010 23:08
Temat postu: Bada OS
Według mnie, cena jest odpowiednia, jak za sprzęt takiej klasy:
funkcjonalne i co bardzo ważne szybkie ! Dla mnie to może mieć interfejs zgabiony nawet Widnowsa Xp hahaha byle to wszystko działało jak należy. Pozdrawiam i czekam na ciebie WAVE ;)

ardsdz - Czw Maj 20, 2010 14:57

Telefony ile by nie kosztowały, a my zawsze będziemy narzekać, nie :wink:
Trusia - Czw Maj 20, 2010 22:14

Cena jest wysoka ale normalna za teelfon takiej klasy i to jest inwestycja w platforme na ktora ciagle wychdoza nowe aplikacje, mysle ze warto, jest tak naszpikowany najnowszymi technologiami ze az przyjemnsoc wyjac go w towarzystwie i napewno nie ebde sie nudzic w dlugiej podrozy :D
ardsdz - Pią Maj 21, 2010 17:47

Taaaak... ach, ten szpan. Hehe... Ale taki sprzęt, by się przydał. Te możliwości.
darkgee - Pią Maj 21, 2010 21:30

Tutaj macie porównanie kamer Wave'a, Omnii HD i Vivazie, czyli w telefonach, które nagrywają w HD:
Kod:
http://komorkomania.pl/2010/05/15/samsung-wave-sony-eicsson-vivaz-czy-samsung-omnia-hd-porownanie-nagrywania-w-hd-wideo/

Wave jest niesamowity...

ziomiwan - Pią Maj 21, 2010 21:38

Motyla noga... Aż zaniemówiłem z wrażenia... Różnica jest piorunująca. Prawdziwe HD można powiedzieć śmiało...
Trusia - Pią Maj 21, 2010 22:23

Niesamowita ostrość, szcególy, Kamera w Wave mozna spokojnei filmwoac na swoich wyprawach i mowic ze dedykowana kamera HD bylo krecone. Jak oni to tam upchneli az sie powtorze mowiac znowu "niesamowite". Telefonik warty swojej ceny
ardsdz - Sob Maj 22, 2010 11:43

Aż mi się łezka w oku kręci... To jest technika, a nie jakieś 20MPx, które robi zdjęcia jak moje szkice na szybko(niby wiadomo, co jest na zdjęciu, ale zahacza to o krzywe zwierciadło :wink: ) Ten rok jest dla komórek wyjątkowo udany!
darkgee - Czw Maj 27, 2010 18:52

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=U57oMoMVk98&feature=player_embedded#!

Przechadzka po menu i prezentacja multitaskingu.

ardsdz - Pią Maj 28, 2010 12:36

No, nie poraża, ale i tak jest świetnie :wink:
darkgee - Pią Maj 28, 2010 19:04

W Wavie menu jest po prostu funkcjonalne i nieskomplikowane. Ale miejscami jak żywo wyrwane prosto z pewnego produktu firmy Apple :wink: A te minusiki przy, które oznaczają zamkniecie aplikacji, to po prostu totalna zrzynka.

Kod:
http://komorkomania.pl/2010/05/29/samsung-wave-s8500-test-cz-1/

Pierwszy polski test Samsunga Wave. Jest to pierwsza część, w której omówione zostały Wygląd, menu, system, jakość rozmów, ekran i sklep Samsunga.

ardsdz - Nie Maj 30, 2010 11:11

Ten ekran zachwyca, aż muszę jeszcze raz obejrzeć. Dzięki za link(teraz jakoś nie mam czasu szukać) :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group