To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - w595 - Zdjęcia i FILMIKI

Bully - Pon Lut 22, 2010 13:34
Temat postu: w595 - Zdjęcia i FILMIKI
Hej zastanawiam się nad zakupem sony ericssona w595s ale mam pare wątpliwości

Jak u niego ze zdjęciami? A zwłaszcza z filmikami gdyż baaardzo dużo ich nagrywam... Teraz posiadam LG ku990 i filmiki robi świetnie! Jakość dźwięku też super. A jak w sony ericssonie? Wiem że nie będą aż tak dobre ale żeby też nie było akcji typu 176x144, dzwięk raz słychać dobrze a raz cicho a obiekt filmiku schował się w cieniu i gów** co widać (Takie właśnie filmiki robiła mi nokia 5310) Wiem też że niema lampy więc kiedy jest dość ciemno to widać coś czy nie zabardzo?

ziomiwan - Pon Lut 22, 2010 16:17

http://www.mgsm.pl/katalo...n/w595/zdjecia/
A filmiki nie mam pojęcia, na pewno bez rewelacji. Zdjęcia kiepskie, jak jest ciemno to nic nie zobaczysz.

Bully - Śro Lut 24, 2010 14:34

aha a jeszcze jedno pytanie... który lepszy c903 czy w995?

W995 ma 8.1 mpx ale z tego co czytalem zdjęcia robi średnio... 5 mpx spokojnie mi starczy ale jak z głośnikami w tych fonach? W995 walkman więc wiadomo że będzie lepszy ale płacić prawie 1000zł za niego a c903 kupię za 700... więc który byście kupili?

ziomiwan - Śro Lut 24, 2010 15:51

Nigdy nie patrz na ilość MPX bo to tylko rozdzielczość zdjęcia, a nie jego jakość.
A który? To już kwestia gustu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group