To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HTC - HTC touch II vs Samsung B7300 omnia lite

Jino - Pon Mar 01, 2010 15:36
Temat postu: HTC touch II vs Samsung B7300 omnia lite
Witam , jak był już taki temat to przepraszam , szukałem nie znalazłem.

Pytanie jak w temacie HTC touch II vs Samsung B7300 omnia lite , który lepszy i dlaczego?

Oba telefony są w tej samej cenie w plusie i teraz zastanawiam się tylko jaki ;)

Potrzebuje z jednej strony multimedialnego telefonu (divix) a z drugiej strony telefonu pod który wgram sobie jakiegoś tomtoma czy automape i zastanawiam się też jak ewentualnie poradzi sobie z tymi programami samsung na a-gps'ie
Pozdrawiam
J.

darkgee - Pon Mar 01, 2010 16:16

W sumie są to podobne telefony. Tylko, że Omnia ma większy wyświetlacz, ale HTC ma wejście na zwykłe słuchawki. Jeżeli zależy ci na oglądaniu filmów, to zdecydowanie bardziej trafionym wyborem będzie Samsung. Tak samo z GPS-em. W Omnii Lite działa bardzo fajnie i są obsługiwane wszystkie nawigacje.
ardsdz - Pon Mar 01, 2010 18:43

Tak jak napisał kolega.
Ja sam mam Omnię B7300 i szczerze powiem, że jak narazie jedyną jej naprawdę wkurzającą wadą jest bateria. Ale multimedia, aplikacje i innego typu znajdźki całkowicie rekompensują tę niedogodność.

Jino - Pon Mar 01, 2010 19:22

Coś więcej na temat baterii w praktyce ? tj ile faktycznie wytrzymuje normalnego użytkowania to znaczy pisanie sms i rozmowy. Raczej wszystkie zabawy z telefonem to pod prądem w samochodzie:)
ardsdz - Wto Mar 02, 2010 14:24

Aaa, do takiego czegoś to ze cztery dni potrzyma.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group