To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung SOLUL - Nagrywanie na karte

bogdanol - Wto Mar 09, 2010 09:41
Temat postu: Samsung SOLUL - Nagrywanie na karte
Mam Samsung SOLUL czytam instrukcje ale tam nie znajduje odpowiedzi na moj problem. Mam karte Nokia mikro SD 256M. Korzystam czesto z dyktafonu.Opcje "limit nagrywania" ustawilem na 1 godz nagrania Nagrywa okolo 40-45 minut i sie wylacza.Czesto korzystam z programu PCStudio przez USB Szukam w ustawieniach mozliwosci nagrywania glosu z dyktafonu na karte SD a nie na ograniczona pamiec telefonu. Chce nagrywac dluzej niz godzine. Chce miec mozliwosc skorzystania z karty i rownoczesnie programu PC Studio przez USB. Czy ktos wie jak to ustawic. Pozdrawiam. Bogdan
ardsdz - Wto Mar 09, 2010 16:41

W opcjach dyktafonu powinna być opcja "zapisuj w", czy coś takiego. Ewentualnie w ustawieniach telefonu, ale w to wątpię.
Drugiego problemu nie mogę zrozumieć. Przepraszam...

ziomiwan - Wto Mar 09, 2010 19:42

Drugiego problemu również nie jestem w stanie zrozumieć...
A wybór miejsca zapisu masz zarówno w ustawieniach dyktafonu jak i ustawieniach Pamięci w zakładce "USTAWIENIA" w menu głównym.

bogdanol - Wto Mar 09, 2010 20:17
Temat postu: Soul nagrywanie
W trakcie nagrania pliku przez dyktafon zapisuje sie on w pamieci telefonu chce aby zapisywal sie na karcie mikro SD (wiecej miejsca i dlozsza mozliwosc nagrania.)
ziomiwan - Wto Mar 09, 2010 22:36

Czy Ty czytasz co do Ciebie się pisze czy nie??
MUSISZ USTAWIĆ TO ALBO W USTAWIENIACH DYKTAFONU, ALBO USTAWIENIACH PAMIĘCI.

bogdanol - Śro Mar 10, 2010 10:16
Temat postu: Nagrywanie na karte
Wszystko czytam i uwazam za oczywiste odpowiedziec wtedy gdy nie dziala. Wykonalem ustawienia DYKTAFON->USTAWIENIE NAGRYWANIA i tam tylko mozna ustawic czas nagrania (max 1 godz) Ustawilem w DZWIEKI->UTWORZ KATALOG-> PAMIEC MASOWA. Ustawilem tez USTAWIENIA->TELEFON->USTAWIENIA USB->PAMIEC MASOWA i nic nadal pliki *.amr lokuje w pamieci telefonu nie na karcie. Pozdrawiam bogdanol
ziomiwan - Śro Mar 10, 2010 12:46

Jakie ustawienia USB... Jak sama nazwa wskazuje ustawiłeś USB, a nie miejsce zapisu nagrywanego dźwięku.
"DZWIEKI->UTWORZ KATALOG-> PAMIEC MASOWA"- utworzyłeś niczemu nie służący katalog na karcie pamięci.

Wejdź w Menu- Ustawienia- Pamięć- i tu wybierz miejsce zapisu..

ardsdz - Śro Mar 10, 2010 14:38

<rotfl> :razz:
Co Ty wyprawiasz? Przecież Ci wszystko dokładnie opisał. Tak jest niemal w każdym Samsungu!

bogdanol - Śro Mar 10, 2010 19:53
Temat postu: Nagrywanie na karte
Wejdź w Menu- Ustawienia- Pamięć- i tu wybierz miejsce zapisu.. Jestes bardzo nerwowym czlowiekim jak ja bym byl tak nerwowy do swoich studentow to dawno bym nie w wykladal. Wchodze na USTAWIENIA-> USTAWIENIE PAMIECI->i wyswietla: WYCZYSC PAMIEC; USTAWIENIE KARTY PAMIECI i STAN PAMIECI. Wchodze na USTAWIENIE KARTY PAMIECI i wyswietla: SZCZEGOLY KARTY PAMIECI (wyswietla nazwe i wielkosc pamieci), FORMATUJ; ZMIEN NAZWE; WIDOCZNOSC DLA BLUE....... i to wszystko. Pozdrawiam
ardsdz - Czw Mar 11, 2010 14:19

Nie chciałbym być Twoim studentem(choć polonistyki to ty raczej nie wykładasz, szefie). W Samsungu nigdzie poza Ustawieniami nie zmienisz miejsca zapisywania utworów, plików, itp. Nie ma tych opcji w opcjach dyktafonu???
ziomiwan - Czw Mar 11, 2010 14:56

ardsdz- są i jestem tego pewien, miałem bliźniaczy telefon S7330 i w ustawieniach pamięci wybierało się miejsce zapisu.
bogdanol - Czw Mar 11, 2010 15:59
Temat postu: Nagrywanie na karte
Dzwonilem do centralnego serisu Samsunga i oswiadczono ze ten model nie ma fabrycznej mozliwosci nagrywania na karte. Mozna to zrobic wgrywajac dodatkowe oprogramowanie ale tego nie polecaja a wrecz odradzaja.
ziomiwan - Czw Mar 11, 2010 19:31

Do dziwnego serwisu dzwoniłeś. Bo niema dodatkowego oprogramowania dla Soul-a ;) .
ardsdz - Pią Mar 12, 2010 13:15

Albo zmyślasz, albo się pomylili zdeczka :lol:
Ziomiwan, myślę, że albo naprawdę nie można tego zmienić, albo jest to w opcjach.

bogdanol - Sob Mar 13, 2010 15:17
Temat postu: Nagrywanie na karte
Dzwonilem pod numer 0801801881.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group