To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Wybór Telefonu W Plusie-Przedłużenie Umowy,Co Wybrać?

naspan - Sob Mar 13, 2010 23:24
Temat postu: Wybór Telefonu W Plusie-Przedłużenie Umowy,Co Wybrać?
Witam wszystkich serdecznie.Nadeszła chwila,w której mam okazję wymienić telefon na nowy w Plusie (przedłużenie umowy) w opcji abonamentowej 25zł.Więc tak do wyboru mam w zasadzie trzy upatrzone przes siebie telefony powiedzmy,że za symboliczną kwotę,więc tak:
1.Nokia 5130 XpressMusic
2.LG GD330
3.Samsung M3510 beat

Ogólnie to wszystkie tetelefony mi się podobają,ale bardziej skłaniam się ku samsungowi z racji wyświetlacza 16mln kolorów jest czytelny i są fajne barwy jak dla mnie,akcelelometru,kart pamięci do 8GB,funkcja rozpoznawania muzyki,możliwosć nagrywania piosenek w formacie mp3 bezpośrednio z funkcji radia,aparat 2MPX chyba robi takie same zdjęcia jak 5130.

Chcę się zapoznać z Waszą opinią co sądzicie o tych trzech wymienionych przeze nie telefonach i który byście ewentualnie wybrali dla siebie?

ardsdz - Nie Mar 14, 2010 14:45

Żadnego bym dla siebie nie wybrał, ale zgadzam się z Twoim przekonaniem do Samsunga.
ziomiwan - Nie Mar 14, 2010 15:25

Samsung Beat nie wygląda źle, muzyka jest na naprawdę wysokim poziomie jakościowym, a poza tym to taki zwykły telefonik. Ale jeśli możesz go wziąć za 1zł to bierz.
naspan - Pon Mar 15, 2010 10:00

ziomiwan napisał/a:
Samsung Beat nie wygląda źle, muzyka jest na naprawdę wysokim poziomie jakościowym, a poza tym to taki zwykły telefonik. Ale jeśli możesz go wziąć za 1zł to bierz.


Właśnie widziałem w sobotę wszystkie te trzy telefony w salonie plusa,wymacałem sobie je "na żywo" przemyślałem przez weekend i dzidę do plusa i wybieram właśnie tego samsunga a racji tego co już o nim napisałem.Tak jak powiedziałeś,że wygląda dobrze,jest cienki,mały i lekki i to są jego kolejne zalety tym bardzej,że wydaje mi się,że parametry ma najlepsze z tych trzech.Tak mam okazję wziaść go za 1zł w opcji abonamentowej 25zł w ramach przedłużenia umowy,tym bardziej,że 18 miesięcy w miarę szybko zleci,a mi właśnie chodzi o prosty,ładny i nowy telefon,tak więc dziś idę po niego.

Dzięki za sugestie.

Pozdrawiam serdecznie.

ziomiwan - Pon Mar 15, 2010 13:21

Jak za 1zł możesz go mieć to niema się nad czym zastanawiać. Muzycznie jest najlepszy, gabarytowo najcieńszy. I ogólnie niezły telefon, za 1zł warto.
GD330 też jest całkiem całkiem ale muzyka nie jest na tak wysokim poziomie.
A ta nokia to badziew, jeśli dobrze pamiętam to ten model strasznie się psuje i zamula.

Tak więc dobry wybór.

Pozdrawiamy również i zapraszamy ponownie.

naspan - Pon Mar 15, 2010 20:45

ziomiwan napisał/a:
Jak za 1zł możesz go mieć to niema się nad czym zastanawiać. Muzycznie jest najlepszy, gabarytowo najcieńszy. I ogólnie niezły telefon, za 1zł warto.
GD330 też jest całkiem całkiem ale muzyka nie jest na tak wysokim poziomie.
A ta nokia to badziew, jeśli dobrze pamiętam to ten model strasznie się psuje i zamula.

Tak więc dobry wybór.

Pozdrawiamy również i zapraszamy ponownie.


Już mam ten telefon i jestem zadowolony..Zgadzam się z Tobą w 100% do tego co napisałeś.Ciesze się,że są takie fora jak te,dobra rada,można wyrazić swoją opinię na dany temat.

Ja także pozdrawiam serdecznie.

ziomiwan - Pon Mar 15, 2010 21:52

naspan- będzie nam niezmiernie miło jeśli umieścisz nam tutaj mały test/opinie na temat telefonu :) . Taką mini recenzję, na pewno pomogłoby to innym zainteresowanym tym modelem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group