To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung Galaxy I5700

mariob20 - Czw Kwi 15, 2010 16:37
Temat postu: Samsung Galaxy I5700
Witam.
Mam zamiar kupić Samsung Galaxy I5700 ale nie wiem czy on ma jakieś wady np: wiesza się nie reaguje czy cos?. Chcę go kupić w erze ale nie wiem czy będzie jakiś inny soft (ery). Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam. :wink:

ziomiwan - Czw Kwi 15, 2010 19:00

Nie wiesza się. Działa płynnie i bezproblemowo.
Co do softów to zależy od tego jakie Android będzie wypuszczał.

mariob20 - Czw Kwi 15, 2010 19:15

Dzięki. Spytam jeszcze jak chodzi aparat fotograficzny gry, i Suchanie muzyki ? . Są jakieś problemy, bo słyszałem że z grami są jakieś i muzyką też?? . Czy to prawda? :?:

pozdrawiam.

ziomiwan - Czw Kwi 15, 2010 19:51

Że niby o jakich problemach słyszałeś??
Mi o żadnych problemach nic nie wiadomo.
Zdjęcia masz tutaj http://www.mgsm.pl/katalo...ti5700/zdjecia/

mariob20 - Czw Kwi 15, 2010 19:54

Ok dzięki czyli brać go opłaca sie?
ziomiwan - Czw Kwi 15, 2010 20:54

Brać. Opłaca się, bo to naprawdę ciekawy telefon.
darkgee - Sob Kwi 17, 2010 10:20

Ciekawy i porządny. To chyba jeden z najfajniejszych telefonów dostępnych na rynku.
zbiju - Wto Kwi 27, 2010 12:32

mam pytanie
zastanawiam sie nad zakupem avili z gps lub galaxy
ktory polecacie??
co do galaxy slyszalem ze ma problemy z polaczeniem przez bluetooth z innymi telefonami, przynajmniej z androidem tym ktry sprzedaje era.
czy trudno nowego androida sciagnac?? czy on juz nie ma takich problemow?? i czy za sciagniecie sie placi??

ardsdz - Wto Kwi 27, 2010 14:06

Nie, problemów nie ma. Oczywiście, że bardziej opłaca się Galaxy. Z wgraniem systemu wciąż jest jednak ciężko, ale można to zrobić. Zarówno w domu, jak i w salonie, czy komisie za jakieś 30zł.
zbiju - Wto Kwi 27, 2010 14:15

ardsdz napisał/a:
Nie, problemów nie ma. Oczywiście, że bardziej opłaca się Galaxy. Z wgraniem systemu wciąż jest jednak ciężko, ale można to zrobić. Zarówno w domu, jak i w salonie, czy komisie za jakieś 30zł.


a czy przez usb z kompem mozna polaczyc?? bo gdzies czytalem ze nie moze nawiazac polaczenia

ardsdz - Wto Kwi 27, 2010 14:18

Eee tam. Zwykłą Nokię można, a Galaxy nie można? Jak program jest, to można... po co by on był?
ziomiwan - Wto Kwi 27, 2010 17:48

Połączyć z bluetooth nie można było w pierwszych wypustach androida, ale już podobno wszystko działa.
Można wszystko normalnie podłączyć, nie czytaj opinii idiotów którzy nie wiedzą nic o telefonach, bo później takie pierdoły wychodzą.

zbiju - Wto Kwi 27, 2010 21:44

a zna ktos sposob na bezplatna nawigacje w galaxy??
mam duzy pakiet internetowy wiec moge sie laczyc przez neta, byle nie placic za program (czy satelite)

ziomiwan - Wto Kwi 27, 2010 23:38

Wystarczy użyć googla. Wpisać "nawigacja android" i masz wszystko w temacie. Linków do piratów podawać nie możemy.
ardsdz - Śro Kwi 28, 2010 13:24

Ale znaleźć możesz sam :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group