To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Połączenia zagraniczne

Gina - Pią Kwi 23, 2010 20:38
Temat postu: Połączenia zagraniczne
Jakie są obecnie opcje telefonowania za granicę? Potrzebuję opcji, która przy założeniu, że parę razy jednak w tygodniu zadzwonię, nie zjadłaby mnie z butami finansowo. Obiła mi się o uszy jakaś oferta międzynarodowa, ale pewności nie mam co to było. Pewnie trochę tego jest :) jakie są stawki? da radę przenieść się sprzed komputera na telefon, żeby po ludzku porozmawiać z rodziną?
ziomiwan - Pią Kwi 23, 2010 22:36

Czasami Heyah niema czegoś takiego jak taniej zagranicę??
darkgee - Sob Kwi 24, 2010 08:41

W Heyah i Erze jest 59gr/min. To chyba jedna z najtańszych ofert.
Gina - Śro Kwi 28, 2010 00:29

W jakich taryfach obowiązuję te stawki? wzięłabym coś chociażby tylko dla tych połączeń.
haloxavi - Czw Kwi 29, 2010 12:51

Gina - oferta międzynarodowa to trochę zbyt szeroko powiedziane. Przede wszystkim do jakiego kraju chcesz dzwonić? Wiem, że Heyah ma do wielu tanio, ale oczywiście nie do wszystkich.
Gina - Czw Kwi 29, 2010 16:08

Głównie Niemcy, okazjonalnie Francja. W zasadzie wiem tylko, że ostatnio Kanada weszła do oferty, tak mi się obiło o uszy. Poza tym nie słyszałam wiele.
Merry - Czw Kwi 29, 2010 17:56

To Heyah pasuje, ma tanie połączenia do UE, USA, Kanady, Australii i ilku innych państw. Minuta kosztuje 59 groszy- taryfa Nowa Heyah.
Gina - Sob Maj 01, 2010 14:28

Dzięki, na pewno się przyda. Jeszcze jakieś inne propozycje? Są jeszcze jakieś oferty tego typu? To chyba nie jedyna opcja jak mniemam :)
darkgee - Nie Maj 02, 2010 14:34

Jedyna nie, ale najlepsza.
Gina - Nie Maj 02, 2010 14:53

No to z tego wynika, że chyba koniec moich poszukiwań. Sądziłam, że będzie trochę więcej opcji do obdyskutowania :) Dość jednogłośnie, widzę, polecacie Heyah.
Merry - Wto Maj 04, 2010 15:59

Zdecydowanie, Orange ma jeszcze usługę Wybrany Kraj, ale połączenia są tam dwa razy droższe i opłata miesięczna wynosi 3zł, więc Heyah jest tutaj nieporównywalnie lepsza.
Gina - Wto Maj 04, 2010 19:44

Przyjmuję póki co zatem tę opcję. Jeszcze będę zaglądać do wątku, może coś się pojawi innego :)
Wybrany kraj przebija chociażby tym, że nie trzeba wybierać kraju, tanio jest w bardzo dużo miejsc.

Merry - Czw Maj 06, 2010 00:08

Dokładnie, w Orange płacisz za każdy kraj osobno, tutaj masz cały pakiet;)
Gina - Czw Maj 06, 2010 15:33

Nie każdy potrzebuje całą UE w sumie :-) Ale jakby nie patrzeć obiektywnie oferta wygląda o niebo lepiej. Pewno są tacy kosmopolici, którzy dzwonią do kilku krajów z tej oferty. Wówczas faktycznie nie ma absolutnie nic lepszego.
Gina - Pią Maj 07, 2010 15:17

Noo, to wiele mówi o podejściu do klienta. Gdzie indziej taka oferta byłaby prawdopodobnie dostępna jako dodatkowa i odpłatnie pewnie za jakieś 10 zł za miesiąc. :-) Zwłaszcza Orange jakoś ma tendencję do wprowadzania takich opłat aktywacyjno-abonamentowych na swoje pakiety.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group