To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Połączenia zagraniczne

ziomiwan - Wto Sty 18, 2011 20:11

Mówiłem, że się uda!
Cieszę się, że Ci się udało wybronić i nie musisz płacić takiej sumy :) . Cztery miesiące to nic, ważne, że sprawa wygrana.

migotka77 - Wto Sty 18, 2011 20:32

Zgadza się. Kamień spadł mi z serca.
Nie wierzyłam, że się uda i miło się rozczarowałam...

harnas - Pią Kwi 29, 2011 10:40

Gratulacje! :mrgreen:


BTW, coś zaczyna się dziać w zakresie połączeń międzynarodowych. Orange wprowadziło w prepaidach niższe stawki na Ukrainę, Białoruś i do Niemiec. Do Niemiec cenowo przebili nawet Heyah, ale pod względem ilości krajów ciągle są daleko za łapą ( w Heyah to UE, USA, Kanada, Australia i usługa RAZOM). Ale to dobrze wróży, bo może w końcu rozpęta się jakaś wojna cenowa na połączenia międzynarodowe.

iPood - Pią Maj 13, 2011 07:59

No ciekawe co z tego będzie, przydałoby się mieć tańsze rozmowy do UE z każdej sieci... Nie ukrywam, że stawka 59gr/min i podwójne doładowanie to rzecz, dzięki którym prędko nie zmienię operatora. Dużo dzwonię za granicę i potrzeba mi takiej ceny, a póki co Heyah jest bezkonkurencyjna w tej kwestii. Z Mixa dzwonią nawet po 44gr/min!
harnas - Wto Cze 28, 2011 01:14

Jeśli chodzi o cennik podstawowy usług - Heyah ciągle nikt nie przebił (chyba tylko Orange dało ostatnio niższą stawkę za połączenia do Niemiec - 39gr/min), ale ma konkurencja w postaci pakietów T Mobile - na roaming i połączenia międzynarodowe + połączenia wewnątrz T Mobile w różnych krajach. Wstrzelili się z rebrandingiem w odpowiedni moment - tuż przed wakacjami.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group