To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - jaki tel z gps i wifi u jakiego peratora na abonament?

drilltour - Nie Kwi 25, 2010 22:09
Temat postu: jaki tel z gps i wifi u jakiego peratora na abonament?
siemka. chce wziasc telefon na abonament. moje wymagania co do telefonu: cena do 300zl przy abonamencie max 60zl/mies, najlepiej nokia, gps, wifi, mp3, slot sd, zywotnosc baterii. na gadzetach typu aparat itd mi nie zalezy:) przegladalem oferty sieci i modele telefonow i powiem ze miam problem z wyborem.. moze ktos moze pomoc, orientuje sie w ofertach operatorow i modelach telefonow , kupowal ostatnio podobny tel?
ziomiwan - Pon Kwi 26, 2010 11:46

Podaj modele które Ci się podobają i proponuję inne niż nokia.
My nie mamy czasu na przeglądanie każdej oferty z osobna.

drilltour - Wto Kwi 27, 2010 19:45

ok przestudiuje oferty i podam modele:) co do nokii czemu odradasz;>? mi generalnie chodzi o gps najbardziej, wiec przydal by sie telefon, w ktorym mona wgrac 'niekoniecznie kupiony' program nawigacyjny. czy jest to moliwe? jutro podam modele:)
ziomiwan - Wto Kwi 27, 2010 20:20

Pewnie, że jest to możliwe.
Nokii nie polecam, bo to kiepskie, awaryjne, mulące i resetujące się telefony od pewnego czasu.

drilltour - Wto Kwi 27, 2010 21:18

a co sadzicie o modelu: LG GT505 ? jest niedrogi, widze ze ma wifi, gps i czas czuwania do 400h... nie jestem pewny jednak co do marki, bo to jednak koreaniec.. nie sa awaryjne? jak sie ma sprawa z gpsem jesli ktos sie zna, czy jest darmowy, a jesli nie czy mozna sciagnac darmowe oprogramowanie i wgrac samemu? [chodzi mi o mape polski i europy, widok 3d] -jesli to ma znaczenie siec orange. dieki z gory za pomoc :grin:
ziomiwan - Wto Kwi 27, 2010 23:43

Można wrzucić nawigacje, ale nawigacja w telefonie bez systemu operacyjnego typu Windows, czy ostatecznie Symbian jest trochę bez sensu, nawigacje takie działają przeważnie mało precyzyjnie i potrzebują często połączenia z internetem.
Ale jeśli łączenie z netem w celu nawigacji Ci nie przeszkadza to lepszym wyborem chyba będzie Samsung Monte.

ardsdz - Śro Kwi 28, 2010 13:32

Dokładnie. Monte spełnia wymagania, a poza tym to bardzo dobry telefon, z którym nie ma problemów. Do tego pojemnościowy ekran...
drilltour - Śro Kwi 28, 2010 23:12

w tej samej cenie mam Samsung S5620 Monte , ten telefon lepiej odbiera gps?
drilltour - Czw Kwi 29, 2010 00:46

hmm lub dolozyc pare zlotych i wziasc Samsung i8000 Omnia II czy on ma windows lub symbiana,zeby gps smigal bez laczenia z netem? jesli tak to juz nie mam pytan i wsystko jasne:)
ziomiwan - Czw Kwi 29, 2010 11:56

Oczywiście, że Omnia II ma windowsa i jest jednym z najlepszych telefonów dotykowych.
GPS będzie działać jak należy.

ardsdz - Czw Kwi 29, 2010 12:40

GPS dopiero z systemem typu WM, czy innegogo firmowanego daje porządną jakość. System operacyjny daje duże możliwości do popisu, a WM Omnii II jest swietny. GPS też będzie doskonale działać.

Na marginesie: Słuchasz Slayera bracie? \m/

drilltour - Pią Kwi 30, 2010 17:15

slayaaaa! nowa plytka miecie hm? powrot do starszego grania;) niedlugo koncertt :mrgreen:
ardsdz - Sob Maj 01, 2010 12:45

Ach... aż mi się stare czasy przypominają, bracie, kiedy to got słuchał undergroundowego death metalu i rozpływał się w muzyce Slayera.... Do dzisiaj lubię słuchać klimatycznego charakteru grupy i "śpiewu" Toma. Powrót? Do korzeni? O taaak... Ale to już nie to samo. Zresztą ja już wieki temu odszedłem od deathu zostawiając sobie tylko growl. Coś zbyt spokojny się zrobiłem...

Mały OffTop, ale chyba nie zaszkodzi... rozmarzyłem się...

ziomiwan - Sob Maj 01, 2010 21:51

Nic nie zaszkodzi, ale można założyć sobie osobny temat i porozmawiać o muzyce ;) .
ardsdz - Nie Maj 02, 2010 14:21

To nie byłby głupi pomysł, tylko znając życie, to nie miałby on... życia?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group