To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HydePark - Gdzie polecacie niedrogo spędzić wakacje w Europie?

Szaman666 - Pią Wrz 07, 2012 15:08

Polska:) jeziora - w zachodniopomorskim są super miejsca na ryby
Katka - Pią Lut 15, 2013 13:50

W Europie to nie wiem, ale Tunezja jest całkiem tania. Z resztą Tunezja, Turcja, Egipt należą do krajów, gdzie można wypocząć za niewielkie pieniądze. Również można tanio kupić tam przeróżne pamiątki.
honorka321 - Czw Lip 18, 2013 18:48

W Egipcie i Turcji teraz niebezpiecznie. Ja poleciałbym Chorwację, ale teraz popularna się stałą. Można też np. do Hiszpanii na weekend jakimiś tanimi liniami. Ostatnio byłam tak w Barcelonie Ryanairem.
Anonymous - Pią Paź 04, 2013 17:32

jechać stopem do Chorwacji, taniej się chyba nie da. A tam spać na tzw. CouchSurfingu. ;)
jasmin.nowak123 - Wto Paź 15, 2013 19:44

Moi znajomi tegoroczne wakacje spędzili na Krymie i bardzo sobie je chwalili. Ponoć piękne widoki, ciepło i ceny bardzo przystępne.
suselka007 - Czw Paź 16, 2014 11:43

Ja często korzystam z wyszukiwarek, takich jak BookApart :) Najpierw szukam jakichś fajnych, niedrogich noclegów, a potem decyduję gdzie dokładnie pojadę... ostatnio udało nam się tak pojechać do Francji :)
AshleyS - Czw Lis 22, 2018 14:40

honorka321 napisał/a:
W Egipcie i Turcji teraz niebezpiecznie. Ja poleciałbym Chorwację, ale teraz popularna się stałą. Można też np. do Hiszpanii na weekend jakimiś tanimi liniami. Ostatnio byłam tak w Barcelonie Ryanairem.


Ja byłam w tym roku w Turcji i było bezpiecznie ;) .

palonted - Śro Sie 14, 2019 12:23

Obecnie wróciłem z Turcji i było ok. Znajomi byli w Chorwacji i bardzo polecają. Bułgaria też jest super opcją!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group