To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dyskusja ogólna - Co to za numery telefonów ?

Alfa - Czw Maj 20, 2010 19:54

Pytam na tym forum bo to forum telekomunikacyjne. Myślałem że ktos sie spotkał z tego typu numerami.

Jutro skontaktuje sie z Orange.
Wiecie co się dzisiaj działo. dzwoniły te numery o początku: 391326...

Naliczyłem że było ich kilkanaście a różniły się tylko trzema końcowymi cyframi ! Np: 391326145, 391326332, 391326566 itd....

ziomiwan - Czw Maj 20, 2010 21:10

Nie odebrałeś nigdy żadnego z tym połączeń?

My nie mamy dostępu do bazy numerów świata i okolic niestety.

ardsdz - Pią Maj 21, 2010 16:53

Przepraszam za zbędny zamęt, ale naprawdę, to skąd telefon jest ma wpływ na to, co się dzieje :wink: Ktoś może próbować się skontaktować z byłym właścicielem, bądź ktoś chce kogoś po prostu zdenerwować :wink:

Nie ustalimy, kto dzwoni, ani skąd. Na to nie licz...

Alfa - Pią Maj 21, 2010 19:36

wiem, wiem że nie ustalicie skąd i kto dzwoni. Chodziło mi o to co to jest za rodzaj numerów. ten pierwszy to jakiś z anglii, pewnie Vodafone prepaid, ale ten drugi ? Ni to stacjonarny, ni to komórkowy ?
Zadzwoniłem do Orange - chcą na piśmie to mieć :(

ziomiwan - Pią Maj 21, 2010 20:25

Trzeba było przejść się do salonu, daliby Ci odpowiednie dokumenty i puścili faksem do siedziby.
Ale czy odebrałeś kiedyś któryś z tych telefonów? Miałbyś jasność o co chodzi, czy to jakiś automat czy człek któremu mógłbyś powiedzieć, że to pomyłka.

Gina - Pią Maj 21, 2010 21:19

Ja bym odebrała na pewno. Też się dziwię, że kolega tego nie zrobił. :-) Prawda może być prozaiczna - jakiś nastolatek się nudzi...? dzieciarnia wpada na masę różnych, dziwnych pomysłów. Nie zalazłeś komuś za skórę przypadkiem? :D
Alfa - Pią Maj 21, 2010 21:48

jasne że odebrałem zaraz na początku kilka takich ale potem przestałem. jakis facet pytał "czy to babcia? " za każdym razem i tyle. Potem przestałem.
godzinę temu pojawił się następny numer 3 razy i też cisza mianowicie:
166761800

tez nie wiem co to jest ?

ardsdz - Sob Maj 22, 2010 10:30

Skąd u Nas się biorą zagraniczne numery telefonów w ogóle? Co to jest? Albo sobie ktoś robi przysłowiowe jaja, albo pomyłka totalna, ale to raczej wykluczam, bo za którymś razem by się zorientowano. Idź i poproś o zablokowanie tych numerów.
harnas - Sob Cze 12, 2010 21:09

Może to ten koleś, który nękał kobiety przez telefon? Podszywał się pod różne numery, tylko dzwonił znacznie bardziej intensywnie :mrgreen: Pewnie padłeś ofiarą stalkera (kilka dni temu tvn puścił w tej sprawie reportaż) :mrgreen:
Gofka - Sob Sie 21, 2010 11:14

Witam,Mam pytanko,dostałam dzisiaj rano dziwnego smsa z jeszcze dziwniejszym, numerem +96566361543 czy jest ktoś kto może tez cos takiego otrzymał??Reuben,thou art my firstborn,my might,and the beginning of my strength,the excellency of dignity,and the excellency of power.Unstable as water
Taka była treść tego smsa

ardsdz - Sob Sie 21, 2010 11:29

Za chol*** nie wiem, co to jest, ale treść pierwszorzędna :mrgreen: Sam chciałbym coś takiego dostać. Może to pewnego rodzaju nagroda? Hehe...
ardsdz - Sob Sie 21, 2010 16:06

Poza tym myślę, że to pomyłka.
ziomiwan - Sob Sie 21, 2010 23:24

Genesis 49:3

Innymi słowy, cytat z biblii ;)


A numer nie wiem jakiż to.

ardsdz - Nie Sie 22, 2010 11:17

Różne głupoty tu się zdarzały, ale czegoś takiego jeszcze nie było.

A tak nawiasem, do mnie wczoraj zadzwonił gość z kancelarii i pytał się, czy z prokuratorem rozmawia... kurde, nic w tym nie zwykłego, gdyby nie to, ze myślałem, że to kolega sobie jaja robi i zacząłem z nim "rozmawiać"... a głos na prawdę miał podobny :lol:

migotka77 - Śro Wrz 08, 2010 19:50

A ja uważam, że mogą to być numery z różnego rodzaju komunikatorów. Przychodzi mi na myśl gg...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group