To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Wybór telefonu LG KU990i czy SAMSUNG Avila

ziomiwan - Czw Maj 27, 2010 18:53

Właśnie zbyt blisko nie trzymaj ;) . Z bliska tzn. z jakiś 5-10cm wychodziły kiepskie, ale z 15-30cm już czytelne i całkiem przyzwoite.
shap - Czw Maj 27, 2010 19:57

ziomiwan, ze zdjeciami sprobuje dzieki za rade, sprobuje jutro ;)
a co do pdf, to wciskajac przyciski od glosnosci to przechodzi na nastepna/poprezednia strone :X

jak narazie z moich odczuc (bawilem sie nimi dzisiaj w szkole)
avila- bardzo przyjemny, duzym plusemjest czujnik ruchu, pisanie na klawiaturze qwerty nawet mi wychodzilo, tylko te zdjecia
ku990i- czytelne menu, na qwery tez bardzo fajnie sie pisalo, zaje!@#$te zdjecia, tylko wymiary, kolejnym minusem jest to ze oprocs tego ze bede za nia musial dac 49zl to jeszcze kolejne min 50zl na akcesoria :X (btw. co musialym kupic, co jest "konieczne" do tego telefonu?)

darkgee - Czw Maj 27, 2010 20:35

Z KU990 jest tylko jeden problem- beznadziejny ekran dotykowy. Miałem już kilka KU990 w ręce i w każdym ekran, to była po prostu masakra.
A te 50zł, to dasz na samą kartę pamięci.

shap - Czw Maj 27, 2010 22:23

darkgee, karte mam z poprzedniego telefonu.. bradziej chodzi mi tutaj o zestaw słuchawkowy i tego typu sprawy...
btw co powiecie mi o gotowych "paczkach" ktore mozna znaleś na allegro, opłaca sie?
a co do ekranu, jak juz wspomniałem bawiłem sie nimi dzisiaj, i jakiejs duzej róznicy nie wyczulem

ziomiwan - Czw Maj 27, 2010 22:34

Przecież na allegro za 200-300zł masz avilę ze wszystkimi akcesoriami...
A różnica w dotyku jest ogromna. Jeśli tylko przyzwyczaisz się do ekranu dotykowego avili to zobaczysz, że w wievty trzeba mocniej cisnąć aby załapał.

Avila jest o stokroć lepsza.

shap - Czw Maj 27, 2010 22:43

ziomiwan, to bedzie moj pierwszy telefon z dotykiem, nie jestem za bardzo doswiadczony w tych sprawach. do cegieł jestem przyzwyczajony, mam n73 :X
ale jak z tym przegladaniem i przyblizaniem tych pdf'ów, w lg odrazu zalapalem co i jak, a w tym troche gorzej :X

darkgee - Pią Maj 28, 2010 19:08

Jeżeli nie chcesz z miejsca zniechęcić się do ekranów dotykowych, to lepiej weź Avilkę. W niej przybliżanie i oddalanie obrazków/dokumentów tez jest bardzo intuicyjne.
ziomiwan - Pią Maj 28, 2010 19:49

Jeśli nie przyciskiem głośności to zapewne dotknięciem ekranu, przytrzymaniem aż pojawi się plusik, a następnie powiększeniem palcem do odpowiedniego rozmiaru.
shap - Pią Maj 28, 2010 21:53

ej ktos mial zrobic fotki tekstu, jak wyszly?
probowalem "Z daleka" ale nadal nic nie widac :X

ziomiwan - Pią Maj 28, 2010 22:24

Eeh....
Tak czy inaczej to telefon za marne kilka groszy... Nie można oczekiwać jakości jak z cyfrówki. Jak zabierasz telefon za szybko tzn. zanim zdąży zrobić zdjęcie to nie dziw się, że są rozmazane.

Do tego najlepiej wybrać profil TEXT.

Zrobione avilą:
http://img101.imageshack.us/f/zdjcie0076.jpg/
http://img101.imageshack.us/i/zdjcie0080.jpg/

shap - Pon Maj 31, 2010 15:23

Wielkie dzięki.
Przekonaliście mnie do Avili.
Dzięki za rady.

noname - Pon Maj 31, 2010 19:13

To wydaje się jak najbardziej słuszna decyzja. W zasadzie telefonu LG to bym nigdy nie kupił. :roll:
ziomiwan - Pon Maj 31, 2010 21:39

A ja kupiłbym, ale akurat nie ten model. Jeden z gorszych modeli nie licząc cookie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group