To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Kosz - LG KU990i

shap - Wto Maj 25, 2010 21:49
Temat postu: LG KU990i
Cześć.
Słyszałem różne opinie o tym telefonie... Co powiecie mi o nim jako jego obecni czy już byli użytkownicy. Chodzi mi tutaj szczególnie o dotyk, jakośc zdjęć, trwałość, użytkowanie, ile trzyma bateria etc.
Podzielcie sie Waszą opinią, co sie Wam w niej podoba, co denerwuje.


Sorry za spam :X

ardsdz - Śro Maj 26, 2010 13:46

Dobra.

Jego wyświetlacz może nie imponuje jakąś super jakością wykonania, ale stoi na odpowiednim poziomie, co nie stwarza problemów w jego użytkowaniu(nie mniej jednak denerwuje mnie fakt, że sprawia on wrażenie, jak gdyby wciskał się wewnątrz). Dźwięk? No, tu jest różnie, jednak ja twierdzę, że do słuchawek w zupełności się nadaje, gorzej z głośnikiem, choć nie powiem-jest głośny i wszystko słychać. Tylko jakość tego dźwięku nie najlepsza. Zdjęcia... no, po to głównie kupuje się ten telefon i rzeczywiście, jeśli ma się trochę ochoty, to coś ładnego można zdziałać. Na pewno zdjęcia są ładniejsze niż z 5MPx Nokii N95, ale Lustrzanka to, to nie jest. Według mnie te zdjęcia są po prostu dobre i tyle, nic więcej. Za to filmy są już bardzo dobre, jak na swoją rozdzielczość. Użytkowanie nie sprawia problemów, gdyż interfejs jest doskonale przygotowany i po przyzwyczajeniu się jest łatwo obsługiwać się telefonem. Bateria trzyma średnio trzy dni. Trwałość wykonania do najlepszych nie należy... telefon klekocze... Denerwuje mnie jeszcze to, że cięzko patrzy się pod słońce.

shap - Śro Maj 26, 2010 14:08

ardsdz dzięki, własnie o takie coś mi chodziło :)
POwiedz mi jeszcze jedno... jakie formaty plików obsługuje ten telefon, chodzi mi tutaj o dokumenty takie jak doc txt pdf?

ziomiwan - Śro Maj 26, 2010 15:12

KOSZ
Powód jak poprzednio.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group