To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Problem z W910i

ardsdz - Nie Maj 30, 2010 17:01

Oczywiście, że jest wart swojej ceny. Jeśli chcesz przedstawię Ci całą moją opinię na jego temat.

Tego Ci życzę :wink:

ziomiwan - Nie Maj 30, 2010 17:49

Sprzedając tego W910i zaznacz koniecznie, że coś się z nim dzieje. Sama też nie chciałabyś kupić niby dobrego telefonu, który okazałbym się złomem prawda?

Zdecydowanie HTC z tych dwóch.

flame - Pon Maj 31, 2010 07:48

Ardsdz oczywiście, że bardzo chętnie chciałabym poznać Twoją opinię ;)


Najpierw powiem w komisie, że coś jest z nim nie tak i żeby go naprawili ;) Jestem uczciwa, co do takich rzeczy, nie martwcie się ;)

ardsdz - Pon Maj 31, 2010 18:35

A więc oto moja opinia :wink:

Telefon jest stworzony głównie dla tych, którzy chcą mieć telefon multimedialny do zadań specjalnych, łączący w sobie zarówno elementy podstawowego telefonu, jak i przenośnego komputera, jednakże bardziej poręcznego niż chociażby laptop. Warto zwrócić uwagę na jego przystosowanie dla wymagających łatwości i prostoty w pisaniu, co jest możliwe dzięki jego klawiaturze. To właśnie dzięki niej ten HTC staje się niesamowicie przystępny. Wyświetlacz, choć IPhonowi dorównać nie zdoła, spełnia swoje podstawowe wymagania. Dzięki dość szybkiemu procesorowi(jak na swoje potrzeby w sam raz) telefon nie wiesza i nie przycina się, jak(bez obrazy!) jakieś rozhisteryzowane emo. Aparat jakiś zadziwiający nie jest, ale nie tego wymaga się od tego typu urządzeń-jest i nikt Ci nie powie, że nie masz :wink: No i najważniejsze! Platforma! Windows doskonale się sprawdza! Istnieje na niego mnóstwo aplikacji; tych przydatnych, tych rozrywkowych i tych całkiem głupich i bezużytecznych. Jest w czym wybierać. Lubię oba HTC Touch PRO :mrgreen:

flame - Wto Cze 01, 2010 13:05

Opinia faktycznie bardzo wnikliwa, jak recenzja raczej;) Dziękuję;)
Coraz bardziej przekonuję się do tego telefonu. Chciałabym tylko zobaczyć go na żywo, ale nigdzie nie mogę go znaleźć. Wszyscy mówią/piszą, że HTC Touch pro 2 jest strasznie duży, nieporęczny, ciężki...typowa cegła, tylko że nowoczesna. Wiadomo, że jak telefon ma tyle funkcji to nie będzie mniejszy, ale chciałam zobaczyć jak duży jest on naprawdę. A nie, że przyjdzie kurier, a ja się wystraszę wielkości :D a jakoś nie jestem w stanie sobie wyobrazić jaki on by był i jak pasowałby mi do ręki... Może wcale nie jest taki wielki, może ci ludzie co się wypowiadali używali jakiś samych supercienkich, lekkich, maleńkich telefonów i tak im się wydaje.. Sama nie wiem.
Chociaż mimo to i tak się na niego chyba skuszę. Po urodzinach! :D

ziomiwan - Wto Cze 01, 2010 18:36

Wymiary tego telefonu to:

116x59.2x17.3 mm

116mm długości
59mm szerokości
17,3mm grubości

Dosyć gruby jakby nie patrzeć.

ardsdz - Śro Cze 02, 2010 14:25

Ale i tak jest dobry! Ja tam nie patrzę na wygląd telefonu tylko na jego możliwości i ogólne opinie o nim! Nigdy nie poleciłem jeszcze telefonu ze względu na wygląd!
flame - Śro Cze 02, 2010 22:49

nie tak do końca chodzi mi o wygląd ;) Wolałabym po prostu, żeby nie specjalnie rzucał się w oczy potencjalnym złodziejom, których w moim mieście niestety nie brakuje.... ;)
ardsdz - Czw Cze 03, 2010 12:20

Po prostu nie chwal się nim na lewo i prawo i nie popełniaj typowego kobiecego błędu noszenia telefonu w torebce :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group