To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Nowy telefon

Magdalena-Anna - Śro Cze 16, 2010 22:03
Temat postu: Nowy telefon
Od roku planuje zmianę telefonu i mam dylemat jaki wybrać...
przez pewien czas chciałam LG ks360, później SE t707, przez pewien czas miałam ochotę na dotykowy...
Zwracam się z prośbą do was-jaki najlepszy? jestem kobietą i przede wszystkim pisze sms-y, więc doradźcie coś ładnego i funkcjonalnego:)
cena do 700-800zł

ziomiwan - Śro Cze 16, 2010 23:21

A zastanawiałaś się nad dotykowym Samsungiem Monte? Wśród dotykowców za rozsądną cenę ten ma najlepszy wyświetlacz i najwięcej oferuje.
ardsdz - Czw Cze 17, 2010 13:37

No i ma super wyświetlacz, a wszystko za rozsądną cenę najważniejsze!
Magdalena-Anna - Czw Cze 17, 2010 15:13

telefon fajny, tylko że dużo pisze, na telefonach dotykowych to idzie strasznie mozolnie. może macie jakieś propozycje co do telefonów z dotykowym wyświetlaczem i klawiaturą qwerty? może jakieś propozycje co do telefonów z klapką?
darkgee - Czw Cze 17, 2010 17:53

Z klapką- nic.
Myślę, że jeżeli piszesz dużo smsów to najlepszym wyborem byłby Samsung Corby Pro. Jest zarówno ładny (w zestawie z telefonem otrzymujesz nawet kilka klapek od baterii do wyboru), prosty w obsłudze i ma pełną klawiaturę QWERTY. Dodatkowo jest mocno zintegrowany z portalami społecznościowymi (jak Facebook czy Twitter) i ma WiFi. Nówkę dostaniesz za ok. 700zł.

ziomiwan - Czw Cze 17, 2010 17:53

Skoro dużo piszesz, to może jakiś BlackBerry?? Albo Samsung i780 dotyk i klawiatura qwerty fizyczna.
Magdalena-Anna - Czw Cze 17, 2010 19:55

ziomiwan napisał/a:
Skoro dużo piszesz, to może jakiś BlackBerry?? Albo Samsung i780 dotyk i klawiatura qwerty fizyczna.



nie podobają mi się telefony z tego typu klawiaturą... chciała bym coś raczej z wysuwaną klawiaturą

darkgee mam do ciebie pytanie. czym się różni samsung corby pro od samsunga delphi?

darkgee - Czw Cze 17, 2010 20:44

Corby Pro ma większy ekran (2,8", a nie 2,6" jak w Delphi), posiada WiFi (czyli łącznie się z sieciami bezprzewodowymi) i aparat 3,2MPix zamiast 2Mpix. No i oczywiście 250zł jest droższy niż Delphi.
Magdalena-Anna - Czw Cze 17, 2010 21:12

jak dla mnie nie jest to wielka różnica;) jeszcze chciała bym się spytać, co powiesz o lg ks360 w porównaniu do samsunga delphi?
ziomiwan - Czw Cze 17, 2010 21:33

KS360 to badziewie. Szybko przeciera się taśma łącząca oba elementy, a do tego wiesza się i wolno działa.

Delphi jest takim sobie telefonem, słyszałem głosy, że lubi przycinać.
Corby Pro to całkiem co innego, dużo lepiej wykonany no i ma WiFi jeśli dużo korzystasz z neta i masz hot spoty.

ardsdz - Pią Cze 18, 2010 10:20

Ta, no i nie należ porównywać Corby Pro do Corby normalnego(chociaż ja jestem swoistym antyfanem tego modelu i nie powinienem się wypowiadać :twisted: ). Tak, ale Corby Pro jestem w stanie polecić...
Artfriel - Pią Cze 18, 2010 16:49

Magdalena-Anna napisał/a:
telefon fajny, tylko że dużo pisze, na telefonach dotykowych to idzie strasznie mozolnie.


Mogę po tym wnioskować, że raczej nie miałaś do czynienia z telefonem dotykowym, jeśli tak uważasz :razz:

darkgee - Pią Cze 18, 2010 16:59

Artfriel, stukanie w ekran dotykowy nawet pojemnościowy nie będzie tak wygodne, jak w w tradycyjną klawiaturę. Szczególnie jeżeli kobieta ma tipsy.
Magdalena-Anna - Pią Cze 18, 2010 20:18

Artfriel napisał/a:
Mogę po tym wnioskować, że raczej nie miałaś do czynienia z telefonem dotykowym, jeśli tak uważasz :razz:



no właśnie miałam do czynienia i bardzo często dotykałam nie tą kratkę z literką co potrzeba. przy tym trzeba zachować trochę skupienia...

a co do paznokci, mam długie ale swoje:P

darkgee - Pią Cze 18, 2010 20:46

Magdalena-Anna napisał/a:
a co do paznokci, mam długie ale swoje:P
To w wypadku dotykowych ekranów bez różnicy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group