To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG KP500

diabello - Wto Lip 13, 2010 11:57
Temat postu: LG KP500
Mam Telefon LG KP500 gdy pisze sms-a w slowniku T9 to pojawiaja sie litery w innym jezyku. Dzieje sie tak od wczoraj .Prosze pomuzcie .
darkgee - Wto Lip 13, 2010 12:04

Może po prostu coś ci się przestawiło w słowniku. Poszukaj w opcjach wiadomości.
diabello - Wto Lip 13, 2010 12:10

Szukalem. Prawdopodobnie jest to jezyk czeski. Np. napisze slowo : Ja to pojawia sie Já
diabello - Wto Lip 13, 2010 12:12

W telefonie mam ustawiony jezyk Polski
darkgee - Wto Lip 13, 2010 13:17

To nie chodzi o język telefonu, tylko o język słownika. Nie powiem ci dokładnie, gdzie tego szukać, bo nie znam menu LG. Ale gdzieś w wiadomościach powinna być opcja odpowiadająca za słownik.
diabello - Wto Lip 13, 2010 14:24

Przeszukalem caly telefon i niema . A wiesz moze jak usunac slowa ze slownika T9 ?
darkgee - Wto Lip 13, 2010 16:46

Słów usunąć się nie da. W najbliższym czasie postaram się dorwać do jakiegoś Cookie, to zobaczę co z tym słownikiem.
ziomiwan - Wto Lip 13, 2010 21:23

W ustawieniach wiadomości wybierasz również język jakiego będzie używać słownik.
Ustawiasz to podczas pisania smsa w ustawieniach.
Gdzie to dokładnie jest nie powiem niestety bo nie wiem.

ardsdz - Śro Lip 14, 2010 11:15

Język telefonu to nie język słownika T9!!!

Gdzie znaleźć język T9? W ustawieniach wiadomości, ew. w opcjach pisania.

diabello - Śro Lip 14, 2010 11:46

Po kliknieciu :napisz wiadomosc wchodze w ustawienia . wyskakuje : Tryb tekstu ; Dodaj do slownika ; kopiuj ; Zapisz w roboczych ; i Rozmiar czcionki pisania. Niema nic zwiazanego ze slownikiem T9.


Mam pytanie . Czy da sie wylaczyc dzwiek oznajmujacy slaba baterie ?? Bo czy mam wlaczony dzwiek czy wibracje zawsze slychac ten dzwiek.

ziomiwan - Śro Lip 14, 2010 14:11

Gdy wybierasz Napisz wiadomość- Więcej- (powinieneś mieć) Język wprowadzania.

Sprawdź też pod Tryb tekstu. Bo nie wiem jak to jest w cookie.

Gdzieś czytałem żeby wybrać jakiś globus i tam język polski.

diabello - Śro Lip 14, 2010 18:24

Heh dzieki ja w ten globus nie wchodzilem bo ciagle myslalem ze to internet . Dzieki za pomoc :)


A wiecie moze jak wylonczyc dzwiek oznajmiajacy slabą baterie ?? Czy jest to wogole mozliwe ??

ardsdz - Śro Lip 14, 2010 20:22

W ustawieniach powinno być cos takiego jak dźwięki powiadomień. Tam spróbuj.
ziomiwan - Czw Lip 15, 2010 00:01

Jasne, że wiem. Podłączyć ładowarkę ;) .
Wyłączyć ten dźwięk w inny sposób możesz jedynie ingerencją w sofcie co wiąże się z utratą gwarancji.

ardsdz - Czw Lip 15, 2010 10:09

Ha! Mądrość LG! Nawet nie mają czegoś takiego jak dźwięki powiadomień, haha. Brawo! Nawet w starym Sony(zanim połączyli się z Ericsson) była taka możliwość!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group