To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Sony ericsson c905 vs w995 vs....

szalok - Nie Lip 18, 2010 10:21
Temat postu: Sony ericsson c905 vs w995 vs....
No wiec jak w temacie... mam około 800złotych na telefon przeczytałem juz kilka recenzji i poszperałem ja niektórych forach teraz chiałbym sie spytać tutaj jaki telefon mi za tą kwote polecacie
bemyself - Nie Lip 18, 2010 11:50

bedę monotematyczna, ale omnia2. nie widzialam w zadnym telefonie do tej pory takiej klasy wyswietlacza, cos wspanialego. poznaję jego tajniki i coraz bardziej go uwielbiam.

zapewne jak powiesz na czym Ci zalezy w telefonie chlopcy chetnie Ci pomogą:)

szalok - Nie Lip 18, 2010 12:52

no i tu kolejny problem... dotyki mnie nie interesuja...

ten aparat 5mpix by jeszcze obleciał... tylko ze pisze strasznie duzo smsów i jakos bardziej ufam ,,klasycznej" klawiaturze

bemyself - Nie Lip 18, 2010 13:29

tez mi sie tak wydawalo po paskudnych doswiadczeniach z dotykiem w LG Prada, ale milo sie zaskoczylam, mozna pisac naprawde szybko i sprawnie na qwerty w tym telefonie.

a aparatu nie oceniaj po rozdzielczosci bo to kiepska miara;) ale mogę powiedziec ze robi naprawde ladne zdjecia, przy wiekszym braku swiatla jest niestety gorzej, mimo podwojnej lampy;)

szalok - Nie Lip 18, 2010 13:58

no jednak sie nie przekonam chyba do dotykowego telefonu
ardsdz - Nie Lip 18, 2010 14:43

Może połączymy dotyk z klawiaturą qwerty, jak na komputerze? To na prawdę bardzo wygodne rozwiązanie. Co mógłbym Ci wtedy polecić? Chociażby mojego ulubieńca w tej kategorii-HTC Touch PRO(w tej cenie już go na pewno dostaniesz).
szalok - Nie Lip 18, 2010 15:17

no to powiem tak... dotyk odpada ponieważ w pracy często mam ręce z oleju klawiaturę przetrze papierem i git a takiemu ekranowi paluchy z oleju raczej nie będą służyć...
ardsdz - Nie Lip 18, 2010 16:10

Bardziej zaszkodzi ten olej klawisz, z ekranu go zetrzesz... chyba, że pracujesz z olejem o temperaturze powyżej 80 stopni C, to masz problem(zakładaj grube rękawiczki, bo się może to źle skończyć).

Czyli chcesz telefonu sprawnego i wielozadaniowego, czy wytrzymałego bez bajerów? Bo już sam nie wiem, czy warto wydawać te 800zł?

szalok - Nie Lip 18, 2010 17:02

no ale po zaolejonym ekranie ciezko sie bedziepisac ipalce sie beda slizgac a jak do tej pory klawisze w moim k800i pracuja bardzo dobrze po dwoch latach uzytkowania i prawie 50 tysiacach wyslanych smsow olej klawiszom nie zaszkodzil.


telefon powinien miec
dobry aparat
wifi
gps
zeby w miare przyjemnie szlo ogladsac strony internetowe

mam k800i ten telefon za duzo opcji nie ma i niebardzo sie orientuje jakie sa bajery w dzisiejszych telefonach ale raczej zalezy mi na telefonie z bajerami

ardsdz - Pon Lip 19, 2010 16:33

To w995, jeśli już.
szalok - Pon Lip 19, 2010 17:23

który jest bez lapmy błyskowej....
darkgee - Pon Lip 19, 2010 18:21

..., która i tak niewiele daje w telefonie komórkowym, nawet jeżeli jest to ksenon.
szalok - Pon Lip 19, 2010 18:55

daje... wejdz sobie do ciemniego pomieszczenia i zrob zdjecie z kseonem i zdjecie z latarka(diodą) czy co to tam jest w w995
ardsdz - Pon Lip 19, 2010 19:48

Haha! Od dziś będę robił zdjęcia w kanałach! Albo w cmentarnych kryptach... poznam moc lampy błyskowej!

A tak na serio, to zdjęcia w ciemnych pomieszczeniach robione komórką(nawet z flashem) są cienkie i mają rozmazane tło. Telefon to nie lustrzanka i lampa nic Ci tak na prawdę nie da.

ziomiwan - Pon Lip 19, 2010 20:14

Zgadza się.. Te lampy działają na dobrą sprawę jedynie do 3-5m, a na większą odległość to jakby ich nie było.

Do zdjęć najlepszy jest aparat fotograficzny jeśli chcesz robić zdjęcia w nocy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group