To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung delphi

witch-15 - Wto Lip 20, 2010 18:16
Temat postu: Samsung delphi
Witam.
Mój brat instalował dzisiaj na moim telefonie jakieś aplikacje.
Po zainstalowaniu którejś z nich, gdy chcę wejść w Aplikacje -> Gry i aplikacje, telefon się wyłącza i włącza ponownie. Podobne gdy wchodzę w Ustawienia pamięci -> Stan pamięci -> Gry i aplikacje.
Próbowałam wyczyścić pamięć, ale nie obejmuje to aplikacji.
Proszę doradźcie co mam z tym zrobić :(

ziomiwan - Wto Lip 20, 2010 21:11

*2767*3855# to jest kod na master reset telefonu, czyli wyczyści całą pamięć telefonu i telefon będzie jak z fabryki.

Wyjmij kartę pamięci i SIM oczywiście.

witch-15 - Śro Lip 21, 2010 21:21

W innym wątku pisałeś, że ten kod może wyrządzić więcej szkód niż pożytku...
ziomiwan - Śro Lip 21, 2010 23:12

Pomylił mi się tamten kod z innym podobnym, fakt. Ale w tamtym przypadku master reset i tak na nic by się zdał.
A używanie kodów serwisowych musi być robione z głową.

Ten kod jest bezpieczny, używany na samsungu avili, corby itp. Nie wyrządza szkód innych niż usunięcie plików i kontaktów z telefonu.

witch-15 - Czw Lip 22, 2010 19:05

Wprowadziłam ten kod, wyświetlił się komunikat o resecie, telefon się wyłączył i włączył, a problem jak był, tak jest nadal...
Właściwie ten reset chyba nic nie usunął - aplikacje są nadal, podobnie wszystkie moje pliki.
Zrobiłam coś nie tak, czy ten telefon jest ... (nie będę używać brzydkich słów)

ziomiwan - Czw Lip 22, 2010 22:31

Po tym kodzie wszystko zostało??? Aż niemożliwe...

A spróbuj wejść w Menu- Ustawienia- Ustawienia fabryczne - Wszystkie- zeruj

Jeśli będzie chciał kod, a od nowego nie był zmieniany to tym kodem jest 00000000 czyli osiem ZER.

witch-15 - Pią Lip 23, 2010 15:04

Tak, wszystko zostało. Czyżbym miała nienormalny telefon...?
A rzeczy typu ustawienia fabryczne czy czyszczenie pamięci w ustawieniach robiłam już wcześniej, ale aplikacji i tak nie ruszyło.
Jeszcze jakiś pomysł? Czy zostaje mi już tylko serwis?

ardsdz - Pią Lip 23, 2010 18:04

Chyba masz nienormalny telefon :wink:
Jeśli kod go nie ruszył to ma uszkodzoną pamięć, lub coś w tym stylu, czyli my już Ci nie pomożemy chyba...

witch-15 - Pią Lip 23, 2010 18:33

Okey, dzięki za pomoc.
ziomiwan - Pią Lip 23, 2010 19:00

Jest jeszcze sposób ale do tego trzeba mieć już małe pojęcie o zmianie oprogramowania.
Bo podczas zmiany można zepsuć telefon tak, że będzie nadawał się tylko do śmieci.

Więc chyba wycieczka do komisu Cię czeka.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group