To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

do 4,9 Mpix - Nokia E52

halohalo - Nie Lip 25, 2010 20:20
Temat postu: Nokia E52
Kilka zdjęć zrobionych telefonem Nokia E52:
darkgee - Nie Lip 25, 2010 20:59

E52 nie robi jakiś nie wiadomo jak złych zdjęć, ale w AŻ TAK niskiej jakości też nie robi. Coś musiałeś źle ustawić.
Przewodnik - Nie Lip 25, 2010 21:13

Cytat:
E52 nie robi jakiś nie wiadomo jak złych zdjęć, ale w AŻ TAK niskiej jakości też nie robi. Coś musiałeś źle ustawić.

Też mi się tak wydaje.
Miałem E52 i całkiem lepiej to wyglądało.
Największy minus aparatu w tym modelu to brak AF.

Raskus - Nie Lip 25, 2010 21:16

AF? Przewodnik napisz konkretniej jak możesz :)
Też mnie zaskoczył zdjęcia, jak ustawisz poprawnie opcje daj jeszcze raz zdjęcia jak byś mógł : )

darkgee - Nie Lip 25, 2010 21:37

AF to skrót od AutoFocus, czyli od automatycznego dobierania ostrości i parametrów wyświetlacza do warunków.
ziomiwan - Nie Lip 25, 2010 22:22

Niezależnie od ustawień zdjęcia powinny być w dużo lepszej jakości. Jakość zdjęć raczej nie jest spowodowana złymi ustawieniami.

Coś mi się wydaje, że zdjęcia straciły na jakości przez upload na forum, a jeśli tak wyglądają oryginalnie to coś chyba z optyką jest nie tak.

halohalo - Czw Sie 19, 2010 21:26

Tymi co wkleiłem też jestem rozczarowany, niemniej czasami wydaje się, że wychodzą ładne. Zrobię parę nowych i wrzucę.
lego40 - Nie Lis 18, 2012 15:29

Też myślałem że E 52 robi lepsze zdjęcia...
sakramencki - Pią Gru 07, 2012 17:14

zdjęcia w dzień nie są złe, dlatego często nie zabieram z sobą aparatu, ponieważ e52 w zupełności wystarcza. szkoda, że nocy jest kaszana :|


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group