To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon? - Sierpień 2010

ardsdz - Czw Sie 12, 2010 12:15

Nie stoi jak każdy inny-stoi gorzej od telefonu z WM i Garminem, przypuśćmy. To zabawka, ale także coś od Nokii co od biedy można kupić.
dav123 - Pią Sie 13, 2010 12:21
Temat postu: Który telefon wybrać dylemat.
Witam, mam dylemat co do wyboru telefonu. Waham się pomiędzy Samsungiem Delphi a LG Bali.
Samsung bardzo mi się podoba, ale bardziej przemawia do mnie Bali m.in swoim aparatem z LED flashem i innymi bajerami. Boję się tylko o to, że LG są słabe i ogólnie telefonów oni dobrych nie produkują więc teraz nie wiem, którego brać.

ardsdz - Pią Sie 13, 2010 13:23

Oczywiście, że Bali.
darkgee - Pią Sie 13, 2010 14:38

dav123, ja mam LG i nie mogę narzekać ani na wykonanie, ani na dodatki. Bali powinien być wykonany na podobnym poziomie co Swift, więc nie ma co się obawiać o jakość. LG bardzo się poprawiło (chociaż głośniczek dalej jest słaby).
pizmak - Pią Sie 13, 2010 15:00

A co powiecie na temat dotykowców np Monte... Widzialem go w gażecie i całkiem całkiem.
ardsdz - Pią Sie 13, 2010 15:17

Dalej słaby, ale na pewno bardziej się opłaca niż Delphi.
ardsdz - Pią Sie 13, 2010 15:18

Świetny telefon dotykowy za taką cenę, ale do nawigacji się kompletnie nie nadaje :neutral:
pizmak - Pią Sie 13, 2010 15:43

A z dotykowcow co polecasz ??? W miare za dobre cene???
ardsdz - Pią Sie 13, 2010 15:54

Tak żeby dobrą nawigację miały? To Omnia(i900, B7300, czy dwójeczka), HTC Touch, HTC HERO(trochę tańszy i nie lubię go), Touch PRO, ew. coś starszego. Teraz już ciężko dostać coś "niedotykowego", co jest w miarę dobre(tzn. ma WM, Androida, albo BADA).
pizmak - Pią Sie 13, 2010 16:27

A co powiesz na temat samsunga omni lite>>??? Jak sie sprawuje??? POd względem gps zecz jasna:P
dav123 - Pią Sie 13, 2010 16:36

O to dzięki za rozwianie moich obaw bo właśnie bałem się, że LG będzie słaby. Mam jeszcze takie kilka pytań:
1. Jak z aparatem dobre zdjęcia robi, tak jak na 5mpx przystało?
2. Czy jest trudny w obsłudze?
3. Czytałem, że niektórzy narzekają na to, że LG mają słabe ekrany dotykowe, prawda to?

Pozdrawiam.

ardsdz - Pią Sie 13, 2010 17:28

1. Zdjęcia to nic rewelacyjnego, ale jak na komórkę są dobre.
2. Nie jest :wink:
3. To zależy od ciebie, ja na przykład nie mogłem sobie poradzić bez pazurów, teraz już nie są mi potrzebne(rysik też z resztą-używam tylko do rysowania).

ardsdz - Pią Sie 13, 2010 17:30

Dobrze, teraz na Garminie łapie fixa w jakieś 30s, trochę dłużej przy niedogodnościach-rekord 3minuty(!). Ogółem mi się podoba, choć zdarzają się nawet 7 metrowe przekłamania, ale to już zależy od wspomagania i mapy i od tego, czy stoisz w miejscu, czy chodzisz jak nakręcony :wink:
dav123 - Pią Sie 13, 2010 20:38

Mam jeszcze pytanie czy np. jak oglądam zdjęcia bądź filmy to gdy obrócę telefon to obraz też się obróci? (nie wiem jak to się fachowo nazywa)
I w jakich formatach odtwarza filmy?
Jakby ktoś mógł to niech napisze mi i wytłumaczy jak działają jakieś fajne i ciekawe funkcje tego telefonu.

ziomiwan - Pią Sie 13, 2010 21:40

Aaale... Zdjęcia są naprawdę świetnej jakości!! Moja dziewczyna ma teraz LG Bali, miałem okazję robić nim zdjęcia i są naprawdę świetnej jakości.
Wyświetlacz dotykowy działa dużo lepiej niż w LG Cookie.
Jest prosty w obsłudze.

I nie nie posiada akcelerometru dzięki któremu to zdjęcia/obraz obracałyby się.

Jakie formaty filmów? O ile się nie mylę to 3gp oraz mp4.


Nie wiem jakie funkcje.. To dość prosty telefon z dobrym aparatem fotograficznym, ciekawym menu oraz fajnie rozwiązanymi pulpitami na których to można ustawić sobie w ciekawy i śmieszny sposób kontakty.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group