To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon? - Sierpień 2010

darkgee - Nie Sie 15, 2010 14:01

Panowie SE nie robi aż tak złych telefonów. Problem tylko w tym, że od czasów K800i praktycznie cały czas klepie ten sam model.
adynx, jeżeli masz wybór pomiędzy tylko tymi, to bierz Elma. Chociaż spróbuj rozejrzeć się też za innymi firmami, bo taki Samsung czy LG oferują więcej w takiej samej cenie.

ardsdz - Nie Sie 15, 2010 14:36

Mówiłem...

BIERZ BALI! :twisted:

adynx - Pon Sie 16, 2010 15:41

No i wziąłem Elma. Poprzedni mój telefon to Nokia 6300, o ile tamten dobrze mi służył, z nowego SE jestem bardzo zadowolony.
pool - Pon Sie 16, 2010 19:53

Witam wszystkich. Mam nadzieje że nie musze zakładac nowego tematu.

Otóż poszukuje telefonu tak do 200zł. Najlepiej tradycyjny (żadna klapka, rozsuwany). Nie jestem wymagającym urzytkownikiem. Jednak miło by było jak by miał mp3. Szukam telefonu raczej na dłużej żeby mi służył. Zmieniam telefon tylko jak sie zepsuje (Samsung sgh x500) Zastanawiałem się nad motorolką w388. Sam nie wiem nie znam się. Doradzi ktoś co wybrać? Czy jednak lepiej wybrać rozsuwany? Proszę o sugestie i pomoc.

darkgee - Pon Sie 16, 2010 20:01

Daruj sobie lepiej tą Motkę. Proponowałbym raczej Sony Ericssona K800i. Na Allegro spokojnie znajdziesz go do 200zł. Telefon ma klasyczną obudowę, także będzie bardziej wytrzymały od slidera.
bodziudan3 - Wto Sie 17, 2010 09:38

Popieram na twoja wymagania k800i to idealny telefon.
ardsdz - Wto Sie 17, 2010 11:40

Tak, k800i to najlepszy wynalazek SE.
Tomek__ - Wto Sie 17, 2010 12:50
Temat postu: Jaki telefon????
Postanowiłem wymienić telefon :grin: i zastanawiam się pomiędzy następującymi modelami:
- Samsung I8910 Omnia HD
- Samsung I8000 Omnia 2
- Samsung S8500 Wave
- Motorola Milestone
Zależy mi na dobrym wyświetlaczu, dobrej jakości dźwięku i na niezłym aparacie.
Który byście wybrali :?:

ardsdz - Wto Sie 17, 2010 13:14

Jak dla mnie Omnia 2, głównie ze względu na funkcjonalność i perfekcyjne wykonanie, ale wszystkie które wymieniłeś są świetne.
ministrand - Wto Sie 17, 2010 14:06

Szukam telefonu z projektorem, żeby móc na ścianie przedstawiać ofertę jak jestem na wyjeździe u klienta. Jest coś z tej półki wartego? Wiem, że LG i Samsung coś próbowali, ale nic nie mogę znaleźć w sprzedaży...
ardsdz - Wto Sie 17, 2010 14:13

:shock:
darkgee - Wto Sie 17, 2010 16:37

ministrand, te wynalazki jeszcze nie są dostępne w Polsce (i nie wiem czy w Europie je znajdziesz). Musisz jeszcze trochę poczekać
darkgee - Wto Sie 17, 2010 16:40

Ja bym brał Milestone. Świetny 3,7" pojemnościowy wyświetlacz, procek 550MHz (z możliwością podkręcenia do 1,2GHz), Android 2.1 (możliwy 2.2) i zwykła klawiatura. Jakości muzyki nic nie można zarzucić, a w razie czego dograć inne odtwarzacze (ja polecam MixZing).
ziomiwan - Wto Sie 17, 2010 21:14

- Samsung S8500 Wave
- Motorola Milestone
Na pewno któryś z tych telefonów Oba są świetne, choć ja stawiałbym bardziej na Wave, ze względu na jego rewolucyjność.


ministrand- jak na razie to masz mało możliwości, bo tylko jeden telefon z projektorem widziałem i jest do kupienia, ale jest to jakiś chiński bubel
http://allegro.pl/item119...wifi_tv_pl.html

darkgee - Wto Sie 17, 2010 21:46

ziomiwan, Wave aż tak rewolucyjny nie jest. Po prostu ma w sobie upchane wszystkie najnowsze technologie. No i ma Badę, co dla mnie jest dużą wadą. Ale już udało się uruchomić Androida 2.2, więc może być dobrze :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group