To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon? - Sierpień 2010

Strazak - Sob Sie 21, 2010 12:05

Jeśli w tym modelu jest taka możliwość to mi pasuje :-) . Rozsuwane raczej nie, przykre doświadczenia z taśmami. Dotykowe również nie, gdyż taki telefon nie nadaje się do pracy strażaka. :lol:

Bardzo dziękuję za pomoc, powiedz mi jeszcze tylko czy to co napisałeś to 100% informacja? :roll:

ardsdz - Sob Sie 21, 2010 12:33

Heh, no miałem ten telefon, więc oczywiście :wink: jest tam możliwość wyboru dźwięku dla poszczególnych osób... możesz sobie nawet zdjęcie ustawić :mrgreen:
PS. k800i to ostatni na prawdę dobry model wypuszczony przez SE.

Strazak - Sob Sie 21, 2010 15:31

Tylko wiesz, że chodzi mi o dźwięk sms'a a nie połączenia?:)
ardsdz - Sob Sie 21, 2010 16:38

A to sprawdze jeszcze... chociaż nie, nie można jednak... dźwięk sms'a nie :neutral:
ziomiwan - Nie Sie 22, 2010 00:25

Nie mam pojęcia. Nigdy nawet czegoś takiego nie sprawdzałem...
Na połączenie owszem, ale sms?? Nie znam...

bodziudan3 - Nie Sie 22, 2010 10:44

Kiedyś wydaje mi się ze moj kolega z klasy na nokii n95 mógł ustawić sobie dźwięk sms dla każdego inny ale pewien nie jestem .
ardsdz - Nie Sie 22, 2010 12:18

Chyba, ze coś z systemem właśnie... to moze i by jakaś aplikacja się znalazła?
Strazak - Pon Sie 23, 2010 01:12

Tak też właśnie mówił mi kolega. Nie pozostaje mi nic innego, jak po prostu zmieniać profile na dzień i noc. Dziękuję za pomoc.

Ardsdz, dzięki wielkie. :roll:

ardsdz - Pon Sie 23, 2010 12:22

Proszz... tylko to Ci zostaje chyba...
bodziudan3 - Pon Sie 23, 2010 12:27

nie orientujecie się może ile kosztuje zdjecie simlocka z lg gt505, lub czy jest prosta mozliwosc zdjecia go samodzielnie?:)
ardsdz - Pon Sie 23, 2010 13:01

Lepiej wydaj te 3 dychy i niech Ci to porządnie zrobią.
Apomentis - Pon Sie 23, 2010 14:05

Witam wszystkich, nadszedł ten dzień by wymienić komórkę. Nie wiedziałem, że tyle trudu może mi to przynieść :wink: Dlatego, piszę tu by ktoś doradził mi jaką wybrać: przede wszystkim, przez telefon będę rozmawiał i korzystał z internetu (dlatego, przydałby się duży ekran), esemesy rzadziej. Cenowo raczej wszystkie ogólnodostępne.
ministrand - Pon Sie 23, 2010 15:05

ziomiwan napisał/a:
- Samsung S8500 Wave
ministrand- jak na razie to masz mało możliwości, bo tylko jeden telefon z projektorem widziałem i jest do kupienia, ale jest to jakiś chiński bubel
http://allegro.pl/item119...wifi_tv_pl.html


Dzięki za pomoc, faktycznie to chyba jedyna opcja, znalazłem później kanał treecon na youtube, mają pokazówkę tego telefonu. Czy zaufać tej firmie? Niby dają 2 lata gwarancji door-to-door...

ardsdz - Pon Sie 23, 2010 16:07

Apomentis, może coś z wi-fi i, skoro do internetu to z Androidem? Sądzę, ze Samsung Galaxy najnowszy by się nadał, HTC Dream II, może SE Xperia X10, ale pozostałe chyba lepsze nieco.
Apomentis - Wto Sie 24, 2010 15:29

Sam nie wiem, ten Samsung prezentuje się ciekawie, tylko trochę za podobny do iPhone'a.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group