To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon do 800zł z WiFI i dobrym aparatem

ziomiwan - Sob Gru 25, 2010 00:44

Dokładnie! Jeśli formatujesz baterie to przerwij to jak najszybciej! Możesz jej tylko tym zaszkodzić.
A z aplikacji używam jedynie:
Astro
Advanced Task Killer
APN on/off

I na tym koniec ;)

hudy18_18 - Sob Gru 25, 2010 19:42

Dziękuję wam za informacje;-D
Właśnie instaluje navi Navigon. Zobaczę jak to będzie chodzić. Narazie widzę że niedługo to mi karta 4gb się zapełni;-P
A i jak to jest z otwieraniem plików doc pdf, ppt itp. Mam coś od nowości wgrane (Think free office). Nadaje to się czy coś innego polecacie?

darkgee - Sob Gru 25, 2010 19:44

Oj, ten program jest okrutny. Pięciomegowego doc potrafi i 10 minut otwierać. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest Documents To Go albo Quickoffice.
ziomiwan - Sob Gru 25, 2010 22:54

Quickoffice mam fabrycznie i sprawuje się znakomicie otwiera bardzo szybko pliki.
hudy18_18 - Nie Gru 26, 2010 20:50

Dzięki. Własnie zainstalowałem;-D Faktycznie chodzi znacznie lepiej niż ten oryginalny programik. A i właśnie. Czy np aktualizacja oprogramowania np pomoże gdyż czasami łapie mi dłuższe zwiechy. To denerwuje zwłaszcza że dzieje się to wtedy kiedy szybko chcę coś zrobić;-P Mam to robić przez Samsung Kies jeżeli nie chce tracić gwarancji? Czy może lepiej zanieść do salonu samsunga i mi wgrają oryginalnego roma?
darkgee - Nie Gru 26, 2010 20:51

Przez Kiesa nie stracisz gwarancji. Aktualizację możesz wgrywać spokojnie. O ile oczywiście jest.
hudy18_18 - Wto Gru 28, 2010 21:10

Dziękuję bardzo za wszelką pomoc;-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group