To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia mail?

warka - Wto Wrz 07, 2010 14:53

Piszę, bo właśnie wydawało mi się , że mamy sprzeczne informacje. Właśnie gdyby były za darmo , to można by było zainstalować raz jedna, raz druga etc i pozostać przy tej która nam bardziej odpowiada.
Znalazłam opłaty za usługe Nokia mail (24 zł) -- http://www.orange.pl/port...icle?id=4146938 , nie wiem jak z ta druga mozliwością?

darkgee - Wto Wrz 07, 2010 16:52

warka, one SĄ za darmo, więc możesz wypróbować i jedną i drugą usługę. Pamiętaj również, że Mail for Exchange jest wyłącznie na telefon z Symbianem, a Nokia Mail jest w każdym telefonie Nokii (oczywiście tych nowszych)!
Poza tym ta oferta Orange jest bez sensu. Płacisz co miesiąc 24zł za dodatkowe 50MB, które w zamyśle mają być przeznaczone na Nokia Mail. W Heyah za 24zł mam 120MB na co tylko chcę.

warka - Czw Wrz 09, 2010 14:49

dzięki za podpowiedzi, myślę ,że jak ktoś często ściąga pocztę to usługa nie jest aż tak droga. Dla mnie to taka możliwość jest komfortem,a le wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.
ziomiwan - Czw Wrz 09, 2010 21:05

warka- ale do codziennego sprawdzania poczty nawet po 3x wystarczy taki pakiecik MB za 5zł jaki oferuje np. Plus...
warka - Pią Wrz 10, 2010 13:24

@ziomiwan, posiadam abonament w sieci Orange, a dokładniej Pelikana, dlatego staram się dostosować najkorzystniejszą opcję ściągania poczty.
ziomiwan - Pią Wrz 10, 2010 15:11

O dziwo znalazłem ofertę MB w orange w bardzo korzystnych cenach

Kod:
http://www.orange.pl/portal/map/map/postpaid_services?category=POSTPAID_SERVICES&stamp=1256966432665&articleId=4614216

Artfriel - Sob Wrz 11, 2010 15:47

O proszę, nawet nie miałem pojęcia o istnieniu czegoś takiego. Niestety - tylko dla abonamentowców ;<


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group