To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon? - Wrzesień 2010

Heastey - Wto Wrz 28, 2010 21:00

A jeżeli kupię?
ziomiwan - Wto Wrz 28, 2010 22:37

To koszt zdjęcia simlocka może sięgnąć 100zł.
Lepiej dopłacić (jeśli z allego bierzesz) i wziąć bez simlocka fabrycznie aby nie tracić gwarancji.

Heastey - Śro Wrz 29, 2010 19:51

No właśnie chcę wziąć z orange (abonamet taty), a sama jestem w erze :P
ziomiwan - Śro Wrz 29, 2010 21:30

Z każdym telefonem z orange jest problem, bo tylko ich telefony posiadają simlocki mimo tego, że prawo tego zabrania od pewnego czasu.

Kupując telefon w orange i zdejmując simlocka w komisie niestety stracisz gwarancję...
A do tego cena zdjęcia simlocka w każdym nowym telefonie (nowym w sensie takim który dopiero niedawno pojawił się na rynku) jest wysoka...

Czekin - Czw Wrz 30, 2010 14:48

Ok, dzięki za wskazówki. Mam jednak dodatkowe przemyślenia. Doszedłem do wniosku, że qwerty to ja w ogóle nie używałem. Używałem tylko klawiaturę numeryczną do wybierania numerów, blokowania klawiatury odbierania połączeń i czytania sms-ów. Zatem qwerty nie potrzebuję. Potrzebny jest mi w miarę wytrzymały telefon - dalej upada, ekran dotykowy stanowczo tak, synchronizacja kontaków i kalendarza z outlookiem. Rozmiar telefonu raczej mniejszy niż większy. No i dobra bateria.
Widziałem Nokie 53 coś tam. Dotykowa, kilka klawiszy mechanicznych. Rozmiar miała bardzo dobry, koncepcja telefonu bez klawiatury numerycznej od biedy pewnie mogłaby być. Telefon wyglądał na trwały, brak synchronizacji wyklucza jednak ten telefon.

ziomiwan - Czw Wrz 30, 2010 17:29

Wyglądać może i wyglądał ale nie był.

Proponowałbym Ci coś z WM, bo ten system najlepiej nadaje się do wszelkich synchronizacji z PC.
Może Omnia lite? Omnia 2?

Czekin - Czw Paź 07, 2010 10:52

Znalazłem telefon z WM HTC Pro 2. Ciężki ale ma wysuwaną klawiaturę i rysik. Rysik to dziś juz rzecz niespotykana a ja przez 5 lat przyzywczaiłem się do rysika. Bateria pewnie taka sobie, no i klawiatura pewnie osłabia trwałośc telefonu. Obejrzałem samsungi, dość duże i źle trafiam w tak małą qwerty. Może więc jednak HTC PPRO 2
halohalo - Czw Paź 07, 2010 16:21

Wątek kontynuujemy w poniższym temacie:
http://forum.halohalo.pl/...p?p=19873#19873



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group