To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki wybrać telefon? - Wrzesień 2010

ziomiwan - Pon Wrz 06, 2010 16:04

Czyli też nie będzie Ci potrzebne tak od razu multum różnorakich w większości nie potrzebnych aplikacji.
Więc na Twoim miejscu wziąłbym Samsunga Wave.

Telefon jest prawdziwie multimedialny, prosty dość w obsłudze, a o awariach nic nie słyszałem jeszcze. Warto wspomnieć co robię zawsze polecając Wave, że można przy jego pomocy oglądać filmy w HD na TV ;) . Bo to, że w świetnej jakości film możesz obejrzeć na telefonie to jasne. Ma wiele ciekawych funkcji, a do tego wyświetlacz najnowszej generacji jakim jest Super AMOLED, dający przepiękną głębię kolorów, jasność, ostrość oraz widoczność w słońcu.

darkgee - Pon Wrz 06, 2010 18:03

Jeżeli to ma być pierwszy telefonem z OS, to zdecydowanie Wave. Telefon ma właśnie system przystosowany do początkujących użytkowników. A przy okazji jest to jeden z najlepiej wypakowanych telefonów na rynku.
migotka77 - Wto Wrz 07, 2010 21:14

Co wiecie na temat telefonu Nokia 7230. Myślicie, że warto???
Muszę wymienić telefon bo kończy się umowa a zupełnie nie mam pojęcia co wybrać.
Nie jestem wymagająca jeśli chodzi o wnętrze. Po ostatnich perypetiach związanych z samoczynnym logowaniem się do internetu zupełnie mi na nim nie zależy...
Chciałabym żeby był choć trochę damski. No i oczywiście by nie był jakimś totalnym badziewiem...

Wiola - Wto Wrz 07, 2010 21:20

No i jestem w kropce. Kolega, który ma omnie radzi wziąć omnie bo większe możliwości jeśli chodzi o aplikacje, które mogą teraz nie być mi potrzebne ale powiedzmy za rok już tak. Z kolei podoba mi się Wave a system bada w końcu też się rozwinie. Nie wiem co robić :sad:
ziomiwan - Wto Wrz 07, 2010 21:59

migotka77- nie jest najgorszy, jeśli za syboliczną złotówkę to bierz. Rozpaść się nie powinien.

Wiola- za rok Bada już właśnie może się rozwinąć, Samsung inwestuje ogromne sumy w rozwój aplikacji na swój system, a więc będzie pojawiać się coraz więcej aplikacji oraz gier.
Weź Wave, a na pewno się nie zawiedziesz.

migotka77 - Śro Wrz 08, 2010 14:11

Pan w biurze obsługi abonenta polecił mi Sony Ericsona W995 lu SE Yaris (czy jakoś tak). Co Wy na to????
darkgee - Śro Wrz 08, 2010 15:23

W995 jest bardzo dobrym telefonem. Jak masz tylko możliwość wzięcia go, to się nie zastanawiaj. OS'u nie ma, ale ma wszystkie bajery, które mają nowoczesne telefony.
ardsdz - Śro Wrz 08, 2010 17:49

Tak... jeśli nie potrzebujesz OS, to będzie to dobre rozwiązanie...
migotka77 - Śro Wrz 08, 2010 20:41

A z tym OS-em to dokładniej o co chodzi ???
Wybaczcie ale ja blondynką jestem... No i telefony nie są moją najlepszą stroną...
Czyli uważacie, że warto??? Myślę o W995

migotka77 - Śro Wrz 08, 2010 20:45

Proponują jeszcze Nokię C6
ziomiwan - Śro Wrz 08, 2010 21:20

Daj sobie spokój z tą C6... To kupa jak nic.

OS to inaczej system operacyjny, który to daje dużo większe możliwości przy korzystaniu z telefonu, jeśli używać chcesz go również w innych celach niż dzwonienie, pisanie, zdjęcie, muzyka, ale jak sama pisałaś nie chcesz czegoś zbyt skomplikowanego.

A jeśli chodzi o tamtą nokię i SE W995 to brałbym jednak tego SE. Z samsungów nic ciekawego nie mają?

migotka77 - Czw Wrz 09, 2010 18:44

Mam do wyboru następujące modele:
Nokia
2220, 2330, 2700, 5130, 6700, 7020, 7230, C6-00, E52, E63
Samsung
Avila 5230GPS, C3050, Corby S3650, Duoz C6112, Delphy B3410, GalaxyS (I9000), Galaxy I5800, Monte S5620, Solid B2100
Sony Ericsson
C902, Elm, Naite, Vivaz, XPERIA X1, XPERIA X10, Zylo
To by było na tyle...

ziomiwan - Czw Wrz 09, 2010 21:04

GalaxyS (I9000), Galaxy I5800, Monte S5620

W zależności od tego na który Cię stać polecam Monte, bo jest naprawdę super telefonem jak na swoje pieniądze i chyba najlepszy w tej klasie.
Galaxy I5800 gorszy brat Galaxy S ale oba są świetne i działają na androidzie, z tym, że Galaxy S ma wyświetlacz aż 4''.

No ale to są dotykowce, z czego Galaxy są bardziej skomplikowaną rodziną telefonów, ale za to monte należy do tych normalniejszych telefonów dla ludu, ale swoje oferuje i spisuje się w tym znakomicie.

Jeśli chciałabyś dotykowy telefon to jeśli Cię stać bierz Galaxy S lub Galaxy i5800 lub za rozsądną cenę Monte.
Ale jeśli chcesz telefon z klawiaturą to chyba ten SE W995

migotka77 - Czw Wrz 09, 2010 21:12

Właśnie waham sie troszę jeśli chodzi o ekran dotykowy... Nigdy tego cuda nie miałam więc to trochę taki strach przez nieznanym.
A co sądzicie o "dotykowcach" ???

ziomiwan - Pią Wrz 10, 2010 01:11

Ja mam dotykowca i to nie pierwszego. Są bardzo fajne. Wbrew pozorom wygodnie się obsługują. Naprawdę można polecić, zawsze coś nowego.
I przede wszystkim masz dużo większy wyświetlacz ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group