To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Wyszukiwarki, przeglądarki i aplikacje internetowe - Google: Wyszukiwanie głosowe w Polsce już jest

halohalo - Czw Wrz 16, 2010 19:18
Temat postu: Google: Wyszukiwanie głosowe w Polsce już jest
"Wyszukiwanie głosowe Google umożliwia użytkownikom przeszukiwanie sieci za pomocą słów wypowiadanych bezpośrednio do mikrofonu telefonu. Funkcja będzie od dziś dostępna w urządzeniach korzystających z platformy Android oraz aparatów iPhone."(DI)

Źródło i cały artykuł:
http://di.com.pl/news/336...e_juz_jest.html

Artfriel - Pią Wrz 17, 2010 14:34

Bardzo wygodne i ciekawe rozwiązanie. Myślę, że dobrze zrobione mogłoby bardzo ułatwić i skrócić czas pracy o całkiem spory kawałek czasu.
julciusia - Śro Sty 05, 2011 14:21

Wygodne? Moim zdaniem to nie jest fajne jak ktos słyszy czego szukam w necie. Poza tym jak próbowałam na swoim iphonie to nie bardzo mi wychodziło. :(
Artfriel - Śro Sty 05, 2011 15:17

Dlaczego ktoś ma słyszeć? Nie zawsze musi to być w miejscu publicznym. A poza tym, czego tu się wstydzić? Chyba nikt nie siedzi na przystanku czekając na autobus, szukając jednocześnie filmów dla dorosłych dla zabicia czasu...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group