To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HTC - HTC: Dzięki nowym smartfonom chce być głównym rywalem Apple

halohalo - Czw Wrz 16, 2010 19:32
Temat postu: HTC: Dzięki nowym smartfonom chce być głównym rywalem Apple
"Ten tydzień obfituje w premiery smartfonów. Najpierw Nokia, a teraz także HTC zaprezentowały nowe urządzenia. Ta druga firma chce dzięki nim umocnić swoją pozycję, głównie względem Apple."(DI)

Źródło i cały artykuł:
http://di.com.pl/news/337...alem_Apple.html


Przymierzałem się trochę się do HTC HD 2 a tu chyba warto jeszcze chwilę poczekać. HTC Desire HD też ma mieć ekran 4,3 cala a HTC Desire Z wysuwaną klawiaturę QWERTY. Zobaczymy w jakich będą cenach a jakby co to może cena HTC HD 2 jeszcze spadnie?

darkgee - Czw Wrz 16, 2010 19:49

HTC i Samsung RLZ! Jak się ma dobre telefony, które nie rozpadają się po roku używania i wiele modeli do różnych grup wiekowych/cenowych, to można walczyć o dominację na rynku.
ziomiwan - Czw Wrz 16, 2010 21:21

Nokia troszkę przespała wszystko.

A co do HD2 hmm... bateria jest strasznie kiepska.
Desire Z wygląda jak kupa..
A Desire HD to chyba najlepsze wyjście.

Artfriel - Pią Wrz 17, 2010 14:23

Planowałem zakup Galaxy S, ale może skuszę się na któregoś z HTC, jeśli spełni moje oczekiwania. Cieszę się, gdyż chyba właśnie HTC życzę najlepiej, bo robią świetne telefony :) .

A Nokie... Zgadzam się z ziomiwanem, troszkę w tyle, niestety.

halohalo - Sob Wrz 18, 2010 14:05

Ja poczekam, te kilka tygodni :cool:
Sobol - Pią Wrz 24, 2010 16:18

Ja jestem w posiadaniu HTC HD 2 i bardzo sobie chwalę. Jeśli dalej tak pójdzie, to mogę, spokojnie powiedzieć brawo THC, wstydź się Apple (głównie za swoją cenę...)
ziomiwan - Pią Wrz 24, 2010 19:21

THC? ;) Jak THC to nie dziwię się, że wszystko jest tak wspaniale i kolorowo ;)
Quest-GSM - Nie Paź 10, 2010 16:25

Swego czasu używałem HTC Touch Diamond II - powiem szczerze, że telefon bardzo multimedialny, jednak nie dla mnie telefony dotykowe, zbyt intensywny tryb życia, zbyt wiele błędów się przytrafiało podczas dzwonienia, pisania smsów. To raczej zabawka, zdecydowanie gadżet, obecnie jestem szczęśliwym użytkownikiem Nokii E72 - powiem jedno ! REWELACJA ! ! !
ProstyBanan - Wto Paź 19, 2010 14:34

no wiadomo, każdy wybiera telefon wg. swoich indywidualnych kryteriów.

Ja akurat lubię takie multimedialne telefony i jestem bardzo ciekaw jak się przyjmie na rynku ta najnowsza wersja HTC Desire HD.
Chodź, ten jego starszy brat ( zwykły Desire) z 3,7calowym ekranem też w sumie nie jest taki zły. Wszędzie go praktycznie można znaleźć w jakieś ofercie promocyjnej za złotówkę.
Czy to w Orange ( planach optymlanych)w dość przystępnych cenach, czy Erze.

I to dla niektórych bardziej się liczy mam wrażenie, niż możliwości technologiczne danego telefonu, które często i tak ludzie nie wykorzystują.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group