To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HydePark - A ja kupić chcę sobie mieszkanie...

minuteman - Pią Lip 28, 2006 13:56
Temat postu: A ja kupić chcę sobie mieszkanie...
nieduże, z rynku wtórnego (czyli używane), ale i tak muszę zaciągnąć kredyt, krezusem nie jestem. No więc latam po bankach i latam.
Ale czasu za dużo na to to nie mam.

Więc wyszperałem w sieci coś takiego:

finansowo.pl

Tak jak na Allegro licytuje się książki, tutaj licytuje się kredyty. Składam ofertę a banki mi dają konkretne propozycje. Podobno...


no właśnie:) czy ktoś już może korzystał? I może się podzielić doświadczeniem? Wszystkie uwagi mile widziane. Czy to faktycznie taniej? Bo szybciej to chyba tak.

stefanek71 - Sob Wrz 30, 2006 12:02

A ile kosztuje takie pośrednictwo?
telemaniak83 - Nie Lis 05, 2006 17:13

Myślę ze przy tak poważnej sprawie jak kupno mieszknia, trzeba raczej ruszyć się i iść konkretnie na rozmowę o banku. Zresztą nawet jak wybierzesz najlepszą ofertę i tak tam sie będziesz musiał wybrać :mrgreen:
cinek2 - Nie Lis 05, 2006 17:32

No ale moze zaoszczędzi trochę czasu jak mu już wybiorą tą najlepszą ofertę prze z internet :mrgreen:
stefanek71 - Sob Lis 11, 2006 17:04

telemaniak83 napisał/a:
Myślę ze przy tak poważnej sprawie jak kupno mieszknia, trzeba raczej ruszyć się i iść konkretnie na rozmowę o banku. Zresztą nawet jak wybierzesz najlepszą ofertę i tak tam sie będziesz musiał wybrać


Zgadzam się. :cool:

olimpus - Pią Paź 26, 2007 22:05

stefanek71 napisał/a:
telemaniak83 napisał/a:
Myślę ze przy tak poważnej sprawie jak kupno mieszknia, trzeba raczej ruszyć się i iść konkretnie na rozmowę o banku. Zresztą nawet jak wybierzesz najlepszą ofertę i tak tam sie będziesz musiał wybrać


Zgadzam się. :cool:



ja rowniez,musisz popytac

MaciaSS - Sob Paź 27, 2007 00:10

Witam serdecznie,
..kto pyta nie błądzi..zgadzam się z resztą ;)
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group