To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Jaki wybrać telefon- Nokia

darkgee - Sob Lis 06, 2010 11:16

Najlepsze odtwarzacze na Symbiana to PowerMP3 i TTPod. Ten pierwszy ma gorszy wygląd, ale jest bardziej intuicyjny, a drugi na odwrót.
ziomiwan - Sob Lis 06, 2010 21:02

W pełni zgadzam się z przedmówcą.
Używałem i jednego i drugiego, jednak PowerMP3 bardziej przypadł mi do gustu właśnie intuicyjnością.

NextGuy - Czw Lis 18, 2010 10:39

Zgadza się i do tego jeszcze interfejs jest mega przyjazny. Zwłaszcza dla kogoś kto jest atechniczny :mrgreen:
Quest-GSM - Śro Gru 01, 2010 10:42

Początkowo korzystałem z TTpod-a,ale potem czytałem pozytywne opinie na temat POWERMP3 i jestem z niego bardzo zadowolony. Łatwy w obsłudze i co najważniejsze: nie zawiesza sie.
Aymoshi - Śro Gru 22, 2010 12:29
Temat postu: Pomoc w wyborze.
Witam.
Na święta zamierzam kupić sobie Nokię. Popatrzyłem i wybrałem 3, które na 1. rzut oka najbardziej mi się podobają: E52, C5 oraz 6700 slide. Teraz chciałbym, żebyście pomogli mi wybrać z nich tą najlepszą.
Chciałbym, żeby miała mocną baterię, znośny aparat, dobry, głośny odtwarzacz, była całkiem smukła oraz by się nie rozleciała przy pierwszym, lepszym, świątecznym wypadku :wink:

Czekam na odpowiedzi.

darkgee - Śro Gru 22, 2010 15:07

E52- największe badziewie, jakie wypuściła Nokia. Do serwisu idzie z reguły co 2 tygodnie.
C5- ludzie na niego również narzekają, że się rozsypuje. A szczególnym powodem narzekań jest bateria, która wytrzymuje max. 24h.
6700S- jakoś nie mam zaufania do sliderów Nokii, ale w tym przypadku ludzie nie narzekają, że się coś sypie. Tylko znowu ta bateria... Zbyt mała pojemność jak na dzisiejsze warunki.

Ogólnie żadnej z tych Nokii nie mogę ci polecić. To koniecznie musi być Nokia? Są o wiele lepsze firmy.

ziomiwan - Śro Gru 22, 2010 15:31

A ja mogę potwierdzić jedynie to co napisał kolega wyżej, bo to sama prawda.
Aymoshi - Śro Gru 22, 2010 15:51

Po prostu mieszkam w małej wiosce, a telefony Nokii najlepiej mi odbierają zasięg.
Jeżeli jednak te modele to serio takie badziewia, to polećcie mi jakiś dobry telefon, rozsuwany bądź klasyczny (oby nie dotykowy!). Jak już pisałem - dobre mp3, bateria, no i blutusz :wink:
Pozdrawiam.

darkgee - Śro Gru 22, 2010 18:11

To podaj jeszcze cenę.
Aymoshi - Śro Gru 22, 2010 18:36

Bez znaczenia :grin:
darkgee - Śro Gru 22, 2010 21:28

No to w takim razie polecam Samsung Galaxy S. Aktualnie najlepszy telefon na rynku.
ziomiwan - Śro Gru 22, 2010 22:49

Albo Samsung Nexus S, albo Samsung Omnia 7 śmiało można postawić je na równi z Galaxy S ;)
Aymoshi - Czw Gru 23, 2010 09:26

No ale prosiłem żeby nie był dotykowy xD
darkgee - Czw Gru 23, 2010 11:49

No to Sony Ericsson W995. Jak dla mnie to jest najlepszy telefon bezdotykowy.
Aymoshi - Czw Gru 23, 2010 12:38

Dziękuję za pomoc :wink: . Chyba się na niego zdecyduję :grin:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group