To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Problem z Samsungiem SGH-U700

Macieksg - Śro Lis 03, 2010 13:45
Temat postu: Problem z Samsungiem SGH-U700
Witam wszystkich forumowiczow. Mam problem z Moim Samsungiem U700. Polega on na tym, ze nie dzialaja mi dzwonki tylko sama wibracja. Problem ten wystepuje gdy telefon jest zlozony, a gdy jest rozsuniety to wtedy wszystko normalnie gra. Jestem posiadaczem tego telefonu od 2 lat i pierwszy raz mam z Nim jakies klopoty. Spotkal sie ktos juz z czyms takim? Jesli macie jakies pomysly co to moze byc to prosze o pomoc!

Pozdrawiam

ziomiwan - Śro Lis 03, 2010 16:56

Przeciera Ci się taśma łącząca górną część telefonu z dolną, przy rozsunięciu bądź zsunięciu mogą działać poszczególne funkcje, bo tasiemka się postyka w danej pozycji.

Pozostaje Ci naprawa gwarancyjna, bądź w serwisie/komisie GSM za jakieś 50-60zł.

darkgee - Śro Lis 03, 2010 17:30

Potwierdzam. W U700 przecieranie się tasiemki łączącej obydwie części telefonu jest znanym i często spotykanym problemem.
Macieksg - Śro Lis 03, 2010 19:51

A wiec jednak tasma. Tego sie wlasnie obawialem. Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

Edit: Wlasnie probowalem na rozsunietym telefonie zmienic dzwonek i w profilach mi pokazuje ze mam ustawiony taki jak chce, a dzwoni zupelnie inny. To tez jest wina tej tasmy, czy to jednak moze byc cos innego?

darkgee - Śro Lis 03, 2010 20:28

Możliwe, że to również taśma.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group